MUDr. Rostislav Tolar

Ortoped Více

České Budějovice 1 adresa

MEDIPONT PLUS s.r.o.
Matice školské 17/1786, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

Skvely doktor, viditelne odbornik ve svem oboru, lidsky normalni pristup, snaha pacientovi pomoci, sikovny, injekceumi dat uzasne, neboli, vi kam pichnout.
Sestricka uzasne lidska, prijemna a ochotna

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

Velká pochvala jak sestřičce, která mě vzala bez objednání a to s úsměvem na tváři ještě týž den a panu doktorovi za super léčbu mých nedostatků

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

Zdravím, nikdy a nikde nepíši názory na lékaře, protože všichni jsme jen lidé, ale tady udělám výjimku. Sestra ok, ale ta mě neléčí, tudíž mě ani nezajímá. Rok mám problémy s nohou, takže návštěva pohotovosti v nemocnici, tam mi řekli, ať si najdu ortopeda. Pan doktor se mě ani nezeptal na moje obtíže, foto v telefonu ho nezajímalo, nezeptal se mě vůbec na nic... Za 10 sekund mi prohlédl koleno a provedl punkci s tím, že tam mám zánět. Nohu mám oteklou jinde a že mám v noze rok zánět, to bych myslím že, poznala... Nasadil mi léky, nezeptal se mě zdá je mohu brát, zda neřídím atd...
Takže výsledek je takový, že léky neberu a nohu mám oteklou stále. Mám jít na kontru, kam už ale nepůjdu. Co mi vadí, že s Vámi lékař nemluví!

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

K MUDr. Tolarovi mohu pouze uvést, že sice může být odborník, ale chování má otřesné, říct 90leté staré paní, že co by chtěla, je jí už 90 nebo ukončit léčbu slovy, "už vás nemám jak léčit, můžete jít", je z medicínského hledika naprosto nepřijatelné.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

Byla jsem u MUDr. R. Tolara registrovaná tři roky, kvůli bolestem v kloubech, které nejsou v mém věku překvapivé. Ale minulý rok se mi velmi zhoršil stav zápěstí, tak jsem se odhodlala ordinaci znovu navštívit. To horší zápěstí jsem měla mírně nateklé a pod palcem jsem měla směrem k dlani vevnitř výron, který byl při troše snaze hmatný i viditelný. MUDr Tolar mi po krátkém vizuálním přezkoumání sdělil, že "ruka vypadá normálně, že nic nevidí", tónem, který vyjadřoval nechuť nad tím, že jsem vůbec s něčím takovým přišla. Sice je mi 56 let, ale mám ještě relativně malé děti (11 a 13 let), stojí na mne celá domácnost, starám se o dva koně, aktivně sportuji - zápěstí potřebuji funkční, přitom zápěstí a pod palcem mne bolí tak, že nemohu vyždímat ani molitanovou houbičku na nádobí. Krátká výměna názorů končila tím, že mne MUDr Tolar seřval a vyhodil z ordinace. Sestra byla příjemná.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. bolest kyčlí a ramen

Zeptala jsem se pana doktora na doporučení na výměnu kyčelního kloubu. Začal na mě křičet, jak si to představuju, že dneska už jsem pátá, ať koukám zhubnout 20 kg a přestanou mě kyčle bolet, jeho taky bolí. Celý jeho výlev se nedá opakovat, byla jsem tak vyděšená, že jsem akorát pípla, jestli mi dá aspoň ty injekce do ramen. To řekl, že ano, přičemž zkritizoval mé oblečení , řekl,že mám být pozitivní a veselá.Potom, jak na mě celou dobu řval, jsem opravdu veselá nebyla. Ještě večer, když jsem bolestí nemohla usnout , se mi celý výjev honil hlavou. Přemýšlím, jakého jiného lékaře vyhledám a jestli nemám podat oficielní stížnost.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o.

Spokojenost od samého začátku, už několik let. Vyhovuje mi komunikace s lékařem i sestrou, vše potřebné vysvětlí, poradí, zdravotní péče je opravdu odborná, vstřícný přístup.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. prevence+poúrazové stavy

K MUDr. Tolarovi jsme začali chodit na prevenci s novorozeným synem v r. 1988, a posléze manželka i já na léčení poúrazových stavů, vždy je velice ochotný, staral a stará se o nás velice pečlivě, v případě, že přesahuje některý řešený problém i do jiné lékařské odbornosti, MUDr. Tolar aktivně zajišťuje spolupráci kolegů s adekvátní odborností. Pacientovi s trpělivostí vysvětlí danou problematiku. Lékařů jsem poznal celou řadu, a musím konstatovat, že MUDr. Tolarovi i sestřičce Bezové se svěřuji s důvěrou, což nemohu říci o mnoha lékařích. MUDr. Tolar a jeho sestřička p.Bezová jsou bezvadný vzájemně se doplňující fungující tým, se kterým jsme má rodina, i mí přátelé navýsost spokojeni. Nutnost návštěvy jakékoli ordinace s sebou nese nepříjemnou realitu - totiž,že člověk potřebuje odbornou pomoc, tudíž je ve stavu , o který jistě nestojí. Přes toto negativum se na Dr.Tolara a sestřičku Bezovou těším, protože v rámci zodpovědného přístupu při vlastní léčbě nám poskytují ještě přidanou hodnotu ve formě lidského přístupu a vtipného odlehčení v těžkých obdobích rekonvalescence, za což jim patří vřelý dík.

Zatím - z objednání a první návštěvy - mám ty nejlepší pocity. Sestřička milá a vtipná, pan doktor se zájmem, znalostmi i snahou pomoci. Moc nevím, co víc si přát (jo a ještě drobnost: nečekal jsem) a nechápu negativní hodnocení zde.

Pan doktor mě poslal na všechna potřebná vyšetření. Přístup velice profesionální. Mám už oběháno spoustu nemocnic, ale teprve tady mě začali brát vážně.
Nechápu negativní komentáře, musím hodnotit 5 hvězdičkami.