Rostislav Tolar, ortoped České Budějovice

MUDr. Rostislav Tolar

Ortoped Více

Matice školské 17/1786, České Budějovice
MEDIPONT PLUS s.r.o.

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

K MUDr. Tolarovi mohu pouze uvést, že sice může být odborník, ale chování má otřesné, říct 90leté staré paní, že co by chtěla, je jí už 90 nebo ukončit léčbu slovy, "už vás nemám jak léčit, můžete jít", je z medicínského hledika naprosto nepřijatelné.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. Jiný

Byla jsem u MUDr. R. Tolara registrovaná tři roky, kvůli bolestem v kloubech, které nejsou v mém věku překvapivé. Ale minulý rok se mi velmi zhoršil stav zápěstí, tak jsem se odhodlala ordinaci znovu navštívit. To horší zápěstí jsem měla mírně nateklé a pod palcem jsem měla směrem k dlani vevnitř výron, který byl při troše snaze hmatný i viditelný. MUDr Tolar mi po krátkém vizuálním přezkoumání sdělil, že "ruka vypadá normálně, že nic nevidí", tónem, který vyjadřoval nechuť nad tím, že jsem vůbec s něčím takovým přišla. Sice je mi 56 let, ale mám ještě relativně malé děti (11 a 13 let), stojí na mne celá domácnost, starám se o dva koně, aktivně sportuji - zápěstí potřebuji funkční, přitom zápěstí a pod palcem mne bolí tak, že nemohu vyždímat ani molitanovou houbičku na nádobí. Krátká výměna názorů končila tím, že mne MUDr Tolar seřval a vyhodil z ordinace. Sestra byla příjemná.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. bolest kyčlí a ramen

Zeptala jsem se pana doktora na doporučení na výměnu kyčelního kloubu. Začal na mě křičet, jak si to představuju, že dneska už jsem pátá, ať koukám zhubnout 20 kg a přestanou mě kyčle bolet, jeho taky bolí. Celý jeho výlev se nedá opakovat, byla jsem tak vyděšená, že jsem akorát pípla, jestli mi dá aspoň ty injekce do ramen. To řekl, že ano, přičemž zkritizoval mé oblečení , řekl,že mám být pozitivní a veselá.Potom, jak na mě celou dobu řval, jsem opravdu veselá nebyla. Ještě večer, když jsem bolestí nemohla usnout , se mi celý výjev honil hlavou. Přemýšlím, jakého jiného lékaře vyhledám a jestli nemám podat oficielní stížnost.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o.

Spokojenost od samého začátku, už několik let. Vyhovuje mi komunikace s lékařem i sestrou, vše potřebné vysvětlí, poradí, zdravotní péče je opravdu odborná, vstřícný přístup.

Umístění: MEDIPONT PLUS s.r.o. prevence+poúrazové stavy

K MUDr. Tolarovi jsme začali chodit na prevenci s novorozeným synem v r. 1988, a posléze manželka i já na léčení poúrazových stavů, vždy je velice ochotný, staral a stará se o nás velice pečlivě, v případě, že přesahuje některý řešený problém i do jiné lékařské odbornosti, MUDr. Tolar aktivně zajišťuje spolupráci kolegů s adekvátní odborností. Pacientovi s trpělivostí vysvětlí danou problematiku. Lékařů jsem poznal celou řadu, a musím konstatovat, že MUDr. Tolarovi i sestřičce Bezové se svěřuji s důvěrou, což nemohu říci o mnoha lékařích. MUDr. Tolar a jeho sestřička p.Bezová jsou bezvadný vzájemně se doplňující fungující tým, se kterým jsme má rodina, i mí přátelé navýsost spokojeni. Nutnost návštěvy jakékoli ordinace s sebou nese nepříjemnou realitu - totiž,že člověk potřebuje odbornou pomoc, tudíž je ve stavu , o který jistě nestojí. Přes toto negativum se na Dr.Tolara a sestřičku Bezovou těším, protože v rámci zodpovědného přístupu při vlastní léčbě nám poskytují ještě přidanou hodnotu ve formě lidského přístupu a vtipného odlehčení v těžkých obdobích rekonvalescence, za což jim patří vřelý dík.

Zatím - z objednání a první návštěvy - mám ty nejlepší pocity. Sestřička milá a vtipná, pan doktor se zájmem, znalostmi i snahou pomoci. Moc nevím, co víc si přát (jo a ještě drobnost: nečekal jsem) a nechápu negativní hodnocení zde.

Pan doktor mě poslal na všechna potřebná vyšetření. Přístup velice profesionální. Mám už oběháno spoustu nemocnic, ale teprve tady mě začali brát vážně.
Nechápu negativní komentáře, musím hodnotit 5 hvězdičkami.

Chcete-li opichové centrum-doporučuji,chcete-li orthopeda-jděte jinam.Pošle Vás na rentgen,nezjistí z něho nic.Místo s Vámi mluví se sestrou,vůči pacientům je arogantní,sestra to samé.O pacientovi-pokud si troufne říct svůj názor-mluví se sestrou způsobem:"No,co s ní mám dělat?"V závěru vyšetření-nevyšetření pacientovi sdělí,že "koneckonců může jít k jinému orthopedovi".Je toto vůbec lékař

G

Sestra by měla asi pouvažovat o změně povolání, protože něco tak nepříjemnýho a vyloženě nevychovanýho jsem na podobném postu už dlouho nepotkala. Útočí a vyžívá se ve své nadřazenosti. Chodili jsme na kojenecké prevenčky s kyčlema a jak pohrdavě jednala s maminkama bylo fakt otřesný. Doktor ani nevím jestli umí mluvit, myslím, že pípnul někam směrem do kouta, že "je to dobrý" (mimochodem, nebylo!). Jinak celý proces ultrazvukové kontroly byl jak ve velkovýrobně na pásu, půlminuta na každého. S prvním dítětěm jsem chodila do nemocnice a to je mimo veškeré možné porovnání.

Absolutní nezájem o pacienta. Nekomunikativnost. Po dlouhé objednací lhůtě, jsem se dočkala pouze toho, že mi delší dobu prst prohlížel, následně si spíše pro sebe zamumlal: tam nic není, načež sem ho musela sama upozornit na bouličku, s kterou jsem tam byla poslána a která je znatelná na dotyk i na pohled, tak jí tedy zaregistroval, následně odešel k počítači, tam si něco vypisoval, poté mi podal žádanku na rehabilitaci a to bylo vše - zaraženě jsem tedy seděla a čekala a nakonec jsem se musela sama optat, co mi vlastně je, protože pan doktor se ani neobtěžoval sdělit mi diagnózu, natož aby také vysvětlil význam a rizika dané rehabilitace.
Otřesný, arogantní přístup.