Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Paní doktorka je odborníkem a velice milá.. Málokdy se setkám s takovou lidskosti a přístupem k pacientovi jako u paní doktorky.. I když diagnóza není nic příjemného, paní doktorka vše do podrobna vysvětlí a se svou pozitivitou vám vyčaruje takovou náladu, že se na léčbu vlastně těšíte.. Děkuji za její laskavost a přála bych si, aby někteří jiní lékaři brali u ní kurzy slušnosti.. Doporučeni s 5 hvězdičkami!

Umístění: Centrum zdravotní péče Jirny Jiný

Naprosto bezkonkurenční přístup paní doktorky.
Kéž by taková profesionalita a komunikace fungovala na všech odděleních. Vše mi bylo vysvětleno a moje hloupé dotazy neměly zpětnou vazbu v podobě výsměchu nebo nějakých vyhořelých řečí, ale naopak mi vše důkladně vysvětlila a pomohla mi. Vřele doporučuji ! Mám velké štěstí, že je paní doktorka blízko mého bydliště a vím, kam jít případně bez ostychu nebo obav znovu.

U paní doktorky jsem byla zatím pouze jednou. Je velmi vstřícná a její přístup profesionální. Pečlivě s pacientem probere jeho obtíže a vysvětlí postup léčby. Dělala mi dvě vyšetření - popíše postup vyšetření a oddůvodní, proč ho chce provést. Poté se zeptá, zda s výkonem souhlasím, což se mi stává opravdu výjimečně. Vyšetření není přes jeho povahu vůbec nepříjemné a paní doktorka s pacientem celou dobu komunikuje. Mohu jen doporučit!