PrimaVet
Obvodová 3607/19, Kroměříž

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

SUPER, kéž by byli všichni takový.Jsem velice spokojena.Perfektní přístup,vždy ochotně poradí.Kvalitní péče.

Jsem velice spokojena, muj pejsem (stene) mel zlomenou stehenni kost, operace probehla bez problemu, pejsek behal uz po tydnu (i s obvazem) nemam jedinou negativni zkusenost. Přístup opravdu úžasný, mohu jen doporučit.

Pány doktory Zavřela a Šindlera musím jenom pochválit. Měli jsme dost velký problém s naší fenkou, a přesto, že k nim na obyčejné očkování apod. nechodíme, chovali se bezvadně, profesionálně a jejich lidský přístup hodnotím vysoce kladně. K otázce ceny za jejich ošetření musím dodat - k předešlému hodnocení .- že já jsem se naopak setkala s mnohem vyššími cenami.

Pan doktor Zavřel i Šindler jsou velice milí, vždycky mi se vším ochotně poradili a pomohli. Ceny za ošetření jsem sice na některých klinikách zaznamenala i nižší, ale díky jejich přístupu zůstávám u nich.

Oba lékaři mílí a vstřícní.