B. Němcové 113, Terezín
Ord. lékaře specialisty - revmatologie

Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Zobrazit ostatní profily revmatologů v okolí

Pan doktor je skvělý.Takové důkladné vyšetření,jako u něj jsem u žádného lékaře dosud neměl.Přišel vlastně na problém,který mám a teď se těším na to,až budu fit.Sestřička je milá,příjemná a svou práci odvádí výborně.Musím jen poděkovat,že jsem v této ordinaci mohl být vyšetřen.Děkuji.Pavel Košnar.

Výborný !
Tak profesionální a komplexní přístup lékaře jsem ještě nezažil. Dotazník je výborný nápad, pomůže se orientovat jak pacientovi tak lékaři.
Ještě jednou děkuji za vyšetření, mně jste pomohl !
Stanislav Kovář

Bohužel také nemám s panem doktorem dobré zkušenosti. Dříve jsem docházela (cca 10 let) k MUDr. Šedivé, přístup a péče se nedá s MUDr. Záhorou vůbec srovnat. Je velice arogantní a vyšetření trvalo tak max.5 minut. Nic jsem se nedozvěděla, laboratoř se vynechala a z celého procesu jsem měla dojem, že jaksi zdržuji a příště abych snad ani nechodila, když mi v podstatě nic moc nechybí. Vzdala jsem to a dnes mám trvale zvýšenou sedimentaci a o moc sníženou hybnost velkých kloubů. VELKÁ CHYBA!!! Rada ostatním pacientům...najděte si jiného ošetřujícího lékaře, který vám dozajista pomůže, k výše zmíněnému lékaři již nikdy více.

S doktorem Záhorou nemám dobrou zkušenost.Byl arogantní,měla jsem pocit ,že ho nezajímám a že zdržuji.
Do jeho ordinace už nevkročím.

Nikdy bych, nevěřil, že vyšetření ultrazvukem může být tak bolestivé. Když jsem na to upozornil,dostalo se mi odpovědi "To vydržíte" Po tom jsem seděl na lůžku paralyzován. Pan doktor mě stále atakoval otázkou zda mohu polykat, ale já nebyl schopen ani mluvit, od toho jak mi sondou stlačoval krk během vyšetření. Potom mi vypsal žádanku na rentgen s doporučením jak má a nemá znít diagnóza nález. Ultrazvuk v jeho ordinaci je zastaralý typ, a kdo ví jestli je vůbec každoročně provedena jeho revize.Mam podezření, že si zde někdo hraje na suveréna, který ani nepozná Bechtěrejev. A hlavně mu netelefonujte o informace.Provoláte peníze, nic se nedozvíte a on naúčtuje pojišťovně 72 Kč. za telefonickou konzultaci. Ještě si dovolím poznamenat, že jsem neměl pocit že má zájem nebo snahu mi pomoci.

pan doktor je arogantní náfuka,jednal se mnou jako bych byla prašivá a nesvéprávná! a místo komunikace si šel uvařit čaj! setřička se snažila celou situaci žehlit,jsem ráda, že již mám nového specialistu, který mi pomohl určit diagnozu,což pan doktor Záhora neudělal za tři roky!!!

Výborný doktor s komplexním přístupem k pacientům. Pan doktor má velký podíl na zjištění příčiny mých zdravotních potíží. Díky tomu mám o 80 % kvalitnější život a to není málo :)

Snažil jesem se panu doktorovi popsat bolest a dosavadní způsob mojí léčby. On mě poslech a odpověděl "takovou snůšku blbostí jsem už dlouho neslyšel". Od vyšetření jsem očekával větší osobní přístup. Vadilo mi, že pan doktor mluví dost potichu a tak jsem mu někdy nerozuměl co říká. Odešel jsem bez jakékoliv rady či pomoci. "Vyléčený pacient" J. Dioba

Pan dr. Záhora je fantastický doktor a já ho hodnotím velmi dobrý a sestřičku také.A moc oběma děkuji.

Méně dotazníků, agitace a více klidu, pohody a humoru , který se vytratil. Dr. Záhora je odborník a měnit jej za jiného lékaře neprospěje ani jedné straně.