Praktický lékař stomatolog
Studentská 598, Bohumín

Zub mi léčí už rok. Pořád mi ho nechává otevřený. Ještě se mi uďelal váček, kdykoliv si mě tam pozve, pokaždé mu říkám, co s tím váčkem, ale on na mou otázku vůbec nereaguje a neléčí ho.

Jeden z nejslabších zubařů, co jsem navštívila, nevidí ani díru v zubu, kde je to na pohled viditelné, už naštěstí u něho nejsem,vyhýbejte se mu obloukem.Nikdy více! Pokud nechcete být bez zubů...rychle utíkejte.

Pro "Věra" velice vám přeji aby Vám vypadly všechny zuby. pak určitě změníte názor.

Slabý je asi špatné hodnocení, byla to u něho katastrofa. Když mě nic nebolelo a chodil jsem na pravidelné prohlídky, zdálo se vše v pohodě. Za pár roků přišli bolesti a pan " doktor " kaz nenašel, dokonce ani na rentgenu. Odešel jsem jinam a tam mě našli 8 kazů. Měl by to položit, než to odskáčou další...

jak tak čtu ty vaše negativní názory tak s vámi absolutně nesouhlasím . zbytečně děsíte lidi . s manželem patříme k jeho pacientům a jsme nadmíru spokojeni . myslím že to nebude zubařem , ale vaší zanedbanou péči a na tento problem nepomůže sebelepší zubař!!!!!!!!!

Velmi nekvalitní zubní lékař!Absolutně nedoporučuji !!! Horšího jsem ještě nikdy nezažila. Zvláště pro lidi se strachem k zubařům - nervní, nesympatický... Ošetření zubů už vůbec nekomentuju

Je to dobrý, spolehlivý zubař. Nechápu zde mnohá negativní hodnocení. Je mi 64 let a za život jsem vystřídal už mnoho zubařů a pan doktor není o nic horší než ti všichni ostatní. Je pravda, že mu smrdí ruce od cigaret a že mi je takto naparfémované strká do úst, ale to je to jediné, co mu lze vytknout. Je velmi vstřícný a ochotný. A velmi hodný, jak tu někdo již napsal. Jestli někomu vadí jeho zastaralé technické vybavení, tak jeho vrtačka vrtá velice jemně, rozhodně to není ta sbíječka, která se používala za komunistů. Drobné "mouchy" má každý zubař, neexistuje takový, který je nemá. Takže na něho nevymýšlejte nepravdivé křivdy. Když vás bolí zuby, tak za to nemůže zubař, ale vy, že si je nečistíte. Chodím k němu už několik let a ani náznakem nevidím žádný důvod, proč bych ho měl měnit. Je dobrý, dá se mu bez jakýchkoli problémů věřit. OK.

Tak tohle je opravdu doktor HRŮZA. Po roce bez jednoho zubu s pěti kazy a návykem na léky od bolesti. Jako z 18. století.

Toto stvoření pro mě není žádný doktor. Několik let jsem byla v jeho "péči", stěžovala jsem si na bolesti zubu moudrosti, ani jednou mi neudělal rentgen, který má o dva kroky vedle. Když jsem mu řekla, že bych chtěla odstranit zubní kámen, vůbec nevěděl, o čem to mluvím. Teď jsem se konečně dostala k opravdovému stomatologovi, který mi rentgen udělal automaticky při první návštěvě, zubní kámen objevil sám a jeho péče je nesrovnatelná s tou, co předvádí toto indiviuum. A to nemluvím o tom, že můj nový doktor zná pojem hygiena, rukavice a lidský přístup.

Opravdu špatný lékař - prostě na to kašle!. Pacienty si "šetří a pěstuje". Jeho profesní vývoj i vybavení ordinace se zastavilo v 80-tých létech. Až půjde do důchodu a pacienti hromadně půjdou jinam a budou konfrontováni s opravdovými doktory tak bude veselo. Jediný jeho klad je, že je hodný.