Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice
Ordinace gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Mudr.Kudrna a zdravotní sestra jsou zdravotníci jak by mèli být všichni.Mudr.Kudrna odborník,kterému naprosto věřím již několik let.Chodíme k němu tři generace,ja,dcera,vnučka.Skvělá sestrička,děkuji.Chvosteková.

V
Umístění: Ordinace gynekologa Jiný

Milý, vstřícný lékař. Jsem v jeho péči necelý rok a jsem naprosto spokojená až na pár výjimek, kdy jsem řešila otěhotnění a poslal partnera na testy, pak to uzavřel s tím, že jsem mladá pacientka. Jinak bezbolestná kontrola, vysvětlí, ukáže..

Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je moc ochotný, milý a vše vysvětlí. Jsem moc ráda, že mohu být jeho pacientkou. Už bych neměnila.

Ověřeny pacient

Dnes jsem se stala pacientkou pana doktora Kudrny a musím říct, že po všech mých špatných zkušenostech s předešlými ženskými lékaři jsem velmi spokojená. Chodila jsem k panu doktoru Baranovi a ten už bohužel není mezi námi, byl to PAN doktor. Bála jsem se, že už takového nenajdu a změnila jsem dvakrát ženského lékaře. Do třetice všeho dobrého, věřím tomu. Sestřička velmi příjemná a hodná, vše vysvětlí, pan doktor usměvavý a milý, vyšetření bezbolestné a vše mi bylo vysvětleno. Takže můžu jen doporučit už po první návštěvě jsem odcházela mile přikvapená a klidnější.

Ověřeny pacient

Já jsem spokojená už 16let a tři těhotenství, neměnila bych :D Podle mě jeden z nejlepších, netrpělivějších doktorů co znám, jsem moc ráda, že patřím mezi jeho pacientky!

H
Ověřeny pacient

Příjemný člověk a kvalitní lékař, nezažila jsem nikdy, že by měl špatnou náladu, vše ochotně vysvětlí, vždy mi pomohl, poradil a povzbudil, úspěšně jsme zvládli mé rizikové těhotenství. Je to můj třetí gynekolog a doufám, že poslední. Sestřicka je taky příjemná a milá. Jen kdyby ordinoval více dní v týdnu, ale chápu, že má i další pracovní aktivity. Takže doporučuji. H. Navrátilová

E
Ověřeny pacient

Neskutečně milý a sympatický pan doktor, vždy vše vysvětlí a je vidět, že mu na pacientkách záleží. Já mohu jen DOPORUČIT :)

P
Ověřeny pacient

Je to velmi příjemný a ochotný doktor. V létě jsem podstoupila tři gynekologické zákroky. Vždy jsem dopředu byla informována panem doktorem jaký mám zdravotní problém a co mi budou operovat. Vše mi vysvětlil a byl nejen dobrý lékař, ale podporoval mne i psychicky. Chodím k němu už několik let a nadále zůstanu jeho spokojenou pacientkou. Děkuji pane doktore!

O
Ověřeny pacient

Prosím napiše mi někdo ordinační dobu pana doktora moc děkuji.

B
Ověřeny pacient

Úžasný lékař! Trpělivý, empatický, profesionální. Doporučuji...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti