Adresa

tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice
Ordinace gynekologa

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
63 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je moc ochotný, milý a vše vysvětlí. Jsem moc ráda, že mohu být jeho pacientkou. Už bych neměnila.


Ověřeny pacient

Dnes jsem se stala pacientkou pana doktora Kudrny a musím říct, že po všech mých špatných zkušenostech s předešlými ženskými lékaři jsem velmi spokojená. Chodila jsem k panu doktoru Baranovi a ten už bohužel není mezi námi, byl to PAN doktor. Bála jsem se, že už takového nenajdu a změnila jsem dvakrát ženského lékaře. Do třetice všeho dobrého, věřím tomu. Sestřička velmi příjemná a hodná, vše vysvětlí, pan doktor usměvavý a milý, vyšetření bezbolestné a vše mi bylo vysvětleno. Takže můžu jen doporučit už po první návštěvě jsem odcházela mile přikvapená a klidnější.


Ověřeny pacient

Já jsem spokojená už 16let a tři těhotenství, neměnila bych :D Podle mě jeden z nejlepších, netrpělivějších doktorů co znám, jsem moc ráda, že patřím mezi jeho pacientky!


H
Ověřeny pacient

Příjemný člověk a kvalitní lékař, nezažila jsem nikdy, že by měl špatnou náladu, vše ochotně vysvětlí, vždy mi pomohl, poradil a povzbudil, úspěšně jsme zvládli mé rizikové těhotenství. Je to můj třetí gynekolog a doufám, že poslední. Sestřicka je taky příjemná a milá. Jen kdyby ordinoval více dní v týdnu, ale chápu, že má i další pracovní aktivity. Takže doporučuji. H. Navrátilová


E
Ověřeny pacient

Neskutečně milý a sympatický pan doktor, vždy vše vysvětlí a je vidět, že mu na pacientkách záleží. Já mohu jen DOPORUČIT :)


P
Ověřeny pacient

Je to velmi příjemný a ochotný doktor. V létě jsem podstoupila tři gynekologické zákroky. Vždy jsem dopředu byla informována panem doktorem jaký mám zdravotní problém a co mi budou operovat. Vše mi vysvětlil a byl nejen dobrý lékař, ale podporoval mne i psychicky. Chodím k němu už několik let a nadále zůstanu jeho spokojenou pacientkou. Děkuji pane doktore!


O
Ověřeny pacient

Prosím napiše mi někdo ordinační dobu pana doktora moc děkuji.


B
Ověřeny pacient

Úžasný lékař! Trpělivý, empatický, profesionální. Doporučuji...


H
Ověřeny pacient

Taktéž se připojuji k velmi dobrému hodnocení MUDr.Romana Kudrny,je příjemný,ochotný,vysvětlí,poradí,je vtipný a člověk se i zasměje.....Chodím k němu již 15let a jsem velmi spokojená.


K
Ověřeny pacient

Skvělý pan doktor,opravdu odborník,pracovitý jen doporučuji.Nikdy nebylo nic s čím by mi nepomohl nebo neporadil. Porod a následné šití s panem Kudrnou hračka,moc za vše děkuji,fakt spokojená pacientka.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti