Tyršova 828, Benešov

Komenského 303, Sedlec-Prčice

Husova 800, Votice
INNERA, s.r.o (mapa)

olda týnec nad sázavou dlouhá čekací doba nesprávně určená diagnoza neochota .totéž platí o mudr Průchové.Tu zajímal pouze poplatek 30 KČ bez dokladu

Vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale i svým dobrým přístupem k pacientům. Má i ochotnou zdravotní sestru. Pacient má dojem, že je tam pan doktor jen pro něj, i když čekárna je nabitá lidmi. Vřele doporučuji.

Vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale i svým dobrým přístupem k pacientům Má i dobrou zdravotní sestru. Pacient má dojem, že je tam pan doktor jen pro něj, i když čekárna je nabitá lidmi. Vřele doporučuji.

Vstřícný, ochotný skutečný odborník.
Vřele doporučuji jen jsou delší čekací doby

Vstřícný, ochotný skutečný odborník.
Vřele doporučuji jen jsou delší čekací doby