MUDr.

Kardiolog, Internista

Kontaktní informace

• Vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale i svým dobrým přístupem k pacientům. Má i ochotnou zdravotní sestru. Pacient má dojem, že je tam pan doktor jen pro něj, i když čekárna je nabitá lidmi. Vřele doporučuji.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Richard Pokorný
    Richard Pokorný
    Kardiolog
    Jasmínova 1145, Říčany
    Doktor je někdy přepracovaný. Stačí vidět čekárnu. Denně plná. Protože si každý muže vybrat doktora dle svého,… Více

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• D

olda týnec nad sázavou dlouhá čekací doba nesprávně určená diagnoza neochota .totéž platí o mudr Průchové.Tu zajímal pouze poplatek 30 KČ bez dokladu

• J

Vynikající lékař nejen po odborné stránce, ale i svým dobrým přístupem k pacientům Má i dobrou zdravotní sestru. Pacient má dojem, že je tam pan doktor jen pro něj, i když čekárna je nabitá lidmi. Vřele doporučuji.

• Z

Vstřícný, ochotný skutečný odborník.
      Vřele doporučuji jen jsou delší čekací doby