Urologická ambulance
Staré Město 28, Mladá Boleslav

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan Mudr. Richard Pabišta je velmi arogantní. Při vyšetření jsem si připadal jako by mě zkoušel z mých lékařských znalostí. Bylo mi špatně a neměl jsem zrovna energii na to popsat přesně všechny vyšetření, které jsem kdy prodělal. Někdo tady vtipkoval o tom, že by mohl poslat pacienta na vyšetření zubů, bez legrace on mě tam poslal. Samozřejmě to celé bylo k ničemu.

s panem primářem jsem byla velice spokojená,operoval mě před 2mi týdny,má zlaté ruce je to veliký odborník a spacialista,chodil si své pacienty na urologii na jipu kontrolovat i když zrovna nesloužil,je to primář ve správný čas na správném místě,hodný a simpatický,byla jsem s ním velice spokojená.

Situace mě donutila vyhledat lékaře (urologa) bohužel však jsem narazil na pana Richarda Babištu (Mladá Boleslav) který podle mého názoru není odborník ale také je velmi arogantní, povrchní a neochotný!Velmi mě zarazilo jeho lékařské vyjádření k mým obtížím!Závěr byl asi takový že mé potíže jsou od zad od páteře opravdu jsem netušil že urolog se bude zabývat ortopedií(dostal jsem tedy doporučení na soukromou ortopedickou kliniku takže asi bych řekl že slušné dohazování kšeftů a nových zákazníků tady pardon měl bych asi říci pacientů že?)!Jak jsem si od začátku myslel samozřejmně že to byla nasprostá hloupost!Musel jsem tedy vyhledat pomoc jinde v jiném městě kde mě skutečné prohlédl odborník a jen nevěřícně kroutil očima jaký závěr pan Richard Pabišta dokázal napsat do lékařské zprávy!Takže pokud máte jakékoliv urologické potíže obloukem se vyhněte panu Pabištovi a celému oddělení urologie okresu mladá boleslav protože se vám může i stát že vás můžou poslat taky třeba k zubaři!

hodnotím vysoce odborné kvality pana primáře i nevšední lidský přístup k pacientovi

Velmi obsáhlé znalosti v medicíně a má velmi dobrý přístup k pacientům.

pan primář Pabišta mě v době kdy ještě primář nebyl učil ve škole obor chirurgie a poté mě i jako primář operoval.nemohu si ho vynachválit

Po doporučení odborného lékaře jsem se měl rozhodnout na operaci prostaty v nemocnici Mladá Boleslav.Uposlechl jsem rady svého lékaře a na operaci jsem se odhodlal.Nebudu se rozepisovat o mojich dalších problémech,chci ale opravdu poděkovat péči,kterou mě personál urologie poskytl.V tomto středisku jenom možná chvála,není v moji moci rozepisovat služby které mě byly v moji nemoci poskytnuty.Chtěl bych ale upřednostnit ošetřující setry a pomocný personál,který se s opravdovou profesionalitou a zodpovědností mého stavu uskutečnil,dík vám všem a mnoho zdaru ve vaší práci pacient Císař Vladimír.Laurinova 1020 Ml.Bol.
P.S. prosím o zveřejnění mého příspěvku.

Mudr. Pabištu mohu všem jen doporučit.

Skvělí odborník a citlivý lékař.

Lékař ve svém oboru vážně je,ale ráda bych poznala tohoto lékaře i z jiné stránky.Slyšela jsem o něm,né od jedné osoby,že ale se zdravotními sestrami nejedná moc dobře.Povyšuje se nad nimi,a dle mého názoru,to i někde hraničí se šikanou.Každý z nás je člověk,a může nastat chyba,ale on od jiných chyby nepříjmá.Ovšem když on udělá chybu,nic se neděje.Byla bych ráda,kdyby se toto změnilo.Byla bych ráda kdyby se nad tímto tento lékař zamyslel.