Sam. ord. lékaře spec. - oční
náměstí Míru 15, Svitavy

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Moje dcera si spletla hodinu objednání,no prostě stane se,přišla o hodinu později.Paní doktorka již byla na odchodu,dcera požádala o nový termín,nedostala ho,prý má přijít druhý den a vysedět si to tam!!!Nevím za co a koho chce tato doktorka trestat,ať si trestá vlastní děti a klientům se věnuje.A její sestra je značně nepříjemná byť i po telefonu.Celkem se divím, jsem taky zdravotník a znám ji ještě jako vrchní sestru z dětského oddělení.Tenkrát na mě působila jako celkem člověk ,před těmi 22 lety.Snad si to jednou uvědomí ,až budeme opět proti sobě tváří v tvář stát a nevím,jestli budu milá.

Nikdy jsem neměl sebemenší problém, skvělý přístup, po zjištění skvrny na sítnici mě poslala na spoustu preventivních vyšetření, tento problém sleduje a pečlivě zjišťuje, zda se problém nezhoršuje.

Před půl rokem jsem byla u paní doktorky požádat o přeměření zraku,protože jsem na blízko, hlavně při čtení hůř viděla. Vše probíhalo standardně. Dostala jsem předpis a za dva dny jsem s ním chtěla jít do optiky pro nová skla do brýlí. Než jsem vstoupila do obchodu, tak jsem pročítala zápisy na předpisu a zjistila, že mi paní doktorka předepsala dioptrie na dálku. Musela jsem ji tedy navštívit znovu. Tento špatný předpis velmi rychle roztrhala a napsala mi nový. Nevím kdo by mi proplatil tato špatná skal, pokud bych si podle původního předpisu nechala udělat. Splést se může každý, ale člověk ve zdravonictví by si měl po sobě vše kontrolovat a být pozornější. Ještě, že to bylo jen oční!!!!!!!!

Dobrý den, dnes jsem měla výstup s paní doktorkou.Jelikož mám záměstnání,kde si v práci nemůžu zařizovat soukromé hovory a záležitosti,požádala jsem maminku,když se vídá často s paní doktorkou,jestli by mi po ní mohla poslat recept na brýle.Měla jsem nehodu a potřebovala jsem udělat nové brýle.Recept byl rychle,brýle ještě rychleji udělané.Jelikož jsem si nechala dělat brýle asi po 5 letech,nechala jsem si dát ty nejlepší filtry.Prostě jsem do sebe investovala.Skla mi vyšly na 2500,- Kč.Když jsem si brýle poprvé nasadila,zjistila jsem,že v práci nepřečtu e-mail a při řízení se mi vše mlží.Po mamce jsem vzkázala,jestli se můžu za paní doktorkou stavit.Ta mi nabídla termín za týden,mimo její prac.dobu.Bylo to dnes,o půl 2.Na tuto dobu (jak říká v její soukromý volný čas)však měla objednanou ještě jednu slečnu,které dala přednost přede mnou.Až si mě pozvala dovnitř,já jí řekla o co jde,že mi napsala špatný recept na dioptrie,nějaké nesmyslné cylindry,které vůbec nemám mít,tak mi hned začla přeměřovat zrak a tvrdit,že mám 1,75 dioptrií,jak mi napsala,pak si začla něco ťukat do PC a řekla,že jsem si objednala recept,co jsem měla naposled,ukázala mi,že tam je také napsané 1,75.Jak je to možné,když všechny brýle,co nosím mají 1,5?Hádala se se mnou,ponižovala,3x si vzala do huby moji mamku.Když jsem jí požádala,ať mi ukáže recept z r.2005 nebo 2006,že jsem si také nechala dělat brýle,tak ten záhadně v PC nebyl.Jediné teď zbývá obrátit se na pojišťovnu,třeba mají nějakou databázi.Přijde mi,že měla p.Doktorová týden na to,aby si rozmyslela,co udělá.Podle mě přepsala poslední záznam a ten předposlední úplně smazala.Nedám se a budu bojovat.Jsem mladá holka, ale nenechám se sebou takhle jednat.Držte mi palečky a jestli někdo znáte dobrého očního lékaře v okolí,prosím doporučte.K této paní jsem už dochodila. Veronika Vykydalová

Spokojenost s ochotou, dodržením objednaného času, s lidským přístupem.

dříve jsem na paní doktorku také slyšela chválu,ale po mé i manželově návštěvě (byli jsme tam každý zvlášť)jsme si měli doma co povídat - nepříjemná,neochotná,odbývá.

Když paní doktorka začínala, tak byla pečlivá a dobrá. Nyní vám dá najevo, že obtěžujete. Pokud se na něco zeptáte, dá si záležet, aby z toho vyplynulo, že jste blbec. Poslední vyšetření očí dopadlo tak, že jsem utratila spoustu peněz za brýle, přes které pořádně nevidím. Vyšetření je povrchní, ale hlavně rychlé.