MUDr. Renata Severová

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí
Odborný lékař psychiatr, ambulance Lanškroun
Nám.J.M.Marků 57, Lanškroun

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Odborný lékař psychiatr, ambulance Ústí - NOVĚ budova "Galén", vchod "B", 4. patro Jiný

Pochopení, nadhled, lidský přístup, rady. Když člověk neví kudy kam a okolo sebe jen tma a mlha a žádní přátelé a rodina, ona ukáže cestu a světlo na konci cesty a dá sílu a motivaci. Nezlobí se při zakopnuti. Vděčím ji za hodně a jestli andělé axistuji, tak ona je jejich ztělesněním. Dekuji za vše a do konce života jsem vaším dlužníkem. S úctou...

Umístění: jiné místo

Vynikající paní doktorka, která mě vždy vyslechla, poradila a podpořila. Mohu vřele doporučit, za mě nejlepší ..!

Umístění: Odborný lékař psychiatr, ambulance Ústí - NOVĚ budova "Galén", vchod "B", 4. patro fobie z cizích prostorů

Paní doktorka je velmi milá, příjemná. Dokáže vyslechnout a hlavně poradit. Obdivuji ji, že z těch hrozných příběhů nemá sama nějaké zdravotní problémy. Moc děkuji, že Vás máme. Erdingerová Hana

Velmi příjemný a pozitivní člověk. Vyslechne, vysvětlí, dodává pozitivní motivaci a pohled do budoucnosti. Velmi ochotná a lidská. Člověk si při každé návštěvě oddechne a posune se dál a vidí že se situace řeší. Bez takových lékařů se lidé v krizových situacích neobejdou. Paní doktorka je taková pevná jistota. Děkuji. Jiří.

Veškeré superlativy jsou na místě, co jsem zažíval v minulosti s Mudr. Ruferovou a co zažívám nyní, to je jako peklo a nebe. Paní Mudr. Severová je neskutečně laskavý a vlídný člověk, pomáhá mi překonávat mé deprese, navíc je s ní skvělý e-mailová komunikace, kdo u ní nezažil sezení, asi ani nepochopí, jsem vděčný Bohu, že mohu chodit do ordinace k této neskutečně lidské lékařce.

Byla jsem u paní doktorky jen jednou nebo dvakrát ale je to jedna z nejlepších psychiatrů co jsem kdy zažila má moc pěknou a utulnou ordinaci, moc ráda na ní vzpomínám tenkrát mi moc pomohla... Vřele DOPORUČUJI :-)

Ochotná a milá lékařka, dělá pro své pacienty více než jiní. Dovede lidi vyslechnout a citlivě poradit.

paní doktorka velmi milá, ochotná, pomohla mi v nejhorším období svým lidským přístupem i dobře zvolenými léky. Děkuji A. Smyčková

Paní doktorce Severové, vděčím za to, že mě dokázala dostat ze stavů,které pro mě byly takřka nezvládnutelné.Navíc je to úžasný empatický a vlídný člověk, který se snaží lidem opravdu pomoci.Hodnotím proto paní Severovou jako vstřícného,upřímného a čestného člověka.
Děkuji Gábi

Dobrý den. Paní doktorka Severová je velice vynikající lékařka ve svém oboru. Jsem její dlouhodobý pacient.Velice si Vážím jejího lidského přístupu k pacientům její přístup je vždy vysoce profesionální.Díky léčbě v její ordinaci se dokáži vyrovnávat i nelehkými životními situacemi které přináší život.Jinou lékařku bych neměnil.Děkuji.Pavel Brom Choceň