Renata Listoňová, neurolog Náchod

MUDr. Renata Listoňová

Uložit

Neurolog Více

14 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Purkyňova 446, Náchod
Neurologické oddělení

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Za mě spokojenost,sestřička zprvu přísná ale přeci jen sympatická a vstřícná.p.doktorka našla řešení a pomohlo.takze super


H
Umístění: jiné místo Jiný

Pani Listoňova mi krásně vysvetlila vše o lécích a dulezitosti brani léků v těhotenství. Podrobně mi popsala jal budou další návštěvy probíhat. Ja jsem velmi spokojená.


M
Ověřeny pacient
Umístění: Neurologické oddělení neurologické problémy

Zkušenost s paní doktorkou je velice nepříjemná a zvažuji podání stížnosti. Moje problémy začaly po přisátí několika klíšťat a bylo jasné, že je za nimi borelioza, která nebyla časně rozpoznaná. Test z krve nákazu potvrdil. Chtěla jsem znát její názor a přišla k ní pro radu, bohužel jsem byla odmítnuta, že žádnou boreliozu nemám a mám určitě jen psychické problémy a potřebu lítosti. Nevěřila jsem svým uším, jelikož psychologii studuji a diagnostikovat někoho během 30 vteřin ode dveří bych si vážně netroufla. Následně v Praze borelioza potvrzena i s dalšími koinfekcemi a nasazena dlouhodobá léčba kombinacemi antibiotik. Díky paní doktorce jsem ztratila čas, na včasnou léčbu. Rozhodně nedoporučuji. Nejsem jediná s podobnou zkušeností.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

Souhlasím s názorem neprofesionální, arogantní a nepříjemná. potřebovala jsem pouze výpis z karty, jelikož jsme si našla nového lékaře v místě bydliště (po přestěhování). nepříjemná sestra mi oznámila, že na to mají 30 dní + žádanku. pak se koukla do počítače, řekla, že jsem tam nebyla 5 let a karta je skartovaná. TAKŽE VÝSLEDEK JE, ŽE JSEM SKARTOVANÁ PO 5 LETECH. Všude jinde se na ambulancích archivuje 10 let, tady hold ne. V počítači vše viděla, tak proč mi to nevytiskla pro nového doktora, fakt nechápu :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Ve svých 20 letech jsem trpěla velmi silnými bolestmi hlavy, očí, zátylku a půlročním distancem menstrulace. Paní doktorka mi po několika mých návštěvách řekla, že nejsem pro ní dostatečně akutní případ pro vyšetření CT, MR či EEG, protože prokazatelně neumírám, a tak se mi půl roku střídali všechny možný analgetika, který mimochodem vůbec nezabírali. Nakonec jsem měla být odeslána na psychiatrické vyšetření. Díky bohu za ochotnější doktory v Brně, kde mi do 2 dnů udělali MR a zjistili adenom hypofýzy, a kde mě neoznačovali za blázna.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


E
Ověřeny pacient

U paní doktorky Listoňové jsem byla dvakrát a vždy maximálně spokojená. Je velice příjemná, vše vysvětlí a necpe člověka zbytečně léky. Profesionální i lidský přístup.
E. Edler


S
Ověřeny pacient

Snad nejhorsi ordinace v nachodske nemocnici.Objednaci doba je 2-3 mesice.Pokud pockate v bolestech I tuto dobu, a jste objednani na urcitou hodinu, cekate o 2 hodiny dele, Nakonec otevre dvere velice neprijemna sestra a nasleduje otravena pani doktorka.Ano predepise prasky na bolest, ake to nic neresi.Diagnozu urcit neumi.Pokud chcete zustat mrzakem, jdete tam.Jinak doporucuji zmenu lekare.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřeny pacient

Bylo mi 20let a měla jsem neuvěřitelně silné bolesti hlavy, šíje, celkové motání a navíc půl roční pauzu v mestrulaci. Paní doktorka mi neustále tvrdila, že mi nic není at jdu domů, že mi napíše nové silnější prášky na bolest. Při každé kontrole byla nepříjemná a odmítala mi udělat jakékoliv vyšetření, vždy jen otukala nohy a ruce jestli mám reflex :D Nakonec to vyvrcholilo tím, že mi dala najevo jak nesmírně obtěžuji a že prokazatelně neumírám, takže mám jít domů. Nakonec mi CT udělali v Hradci a MR v Brně, Gynekolog zjistil zvýšený hormon. Výsledná diagnoza zněla makroadenom na hypofýze - chtěli mi ho operovat, nakonec vše dobře dopadlo beru prášky.... Ani nechci domyslet, kde bych skončila s přístupem neurologů v Náchodě :-(

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


B
Ověřeny pacient

je to profesionál každým coulem, už dlouho jsem se s takovým dobrým přístupem nesetkal


Super přístup, příjemné vystupování. Vřele doporučuji. Po prvním epileptickém záchvatu vše pečlivě vysvětlila, doporučila další vysvětlení, prostě super.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti