Renata Listoňová, neurolog Náchod

MUDr. Renata Listoňová

Neurolog Více

Purkyňova 446, Náchod
Neurologické oddělení

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Za mě spokojenost,sestřička zprvu přísná ale přeci jen sympatická a vstřícná.p.doktorka našla řešení a pomohlo.takze super

Umístění: jiné místo Jiný

Pani Listoňova mi krásně vysvetlila vše o lécích a dulezitosti brani léků v těhotenství. Podrobně mi popsala jal budou další návštěvy probíhat. Ja jsem velmi spokojená.

Umístění: Neurologické oddělení neurologické problémy

Zkušenost s paní doktorkou je velice nepříjemná a zvažuji podání stížnosti. Moje problémy začaly po přisátí několika klíšťat a bylo jasné, že je za nimi borelioza, která nebyla časně rozpoznaná. Test z krve nákazu potvrdil. Chtěla jsem znát její názor a přišla k ní pro radu, bohužel jsem byla odmítnuta, že žádnou boreliozu nemám a mám určitě jen psychické problémy a potřebu lítosti. Nevěřila jsem svým uším, jelikož psychologii studuji a diagnostikovat někoho během 30 vteřin ode dveří bych si vážně netroufla. Následně v Praze borelioza potvrzena i s dalšími koinfekcemi a nasazena dlouhodobá léčba kombinacemi antibiotik. Díky paní doktorce jsem ztratila čas, na včasnou léčbu. Rozhodně nedoporučuji. Nejsem jediná s podobnou zkušeností.

Souhlasím s názorem neprofesionální, arogantní a nepříjemná. potřebovala jsem pouze výpis z karty, jelikož jsme si našla nového lékaře v místě bydliště (po přestěhování). nepříjemná sestra mi oznámila, že na to mají 30 dní + žádanku. pak se koukla do počítače, řekla, že jsem tam nebyla 5 let a karta je skartovaná. TAKŽE VÝSLEDEK JE, ŽE JSEM SKARTOVANÁ PO 5 LETECH. Všude jinde se na ambulancích archivuje 10 let, tady hold ne. V počítači vše viděla, tak proč mi to nevytiskla pro nového doktora, fakt nechápu :-(

Ve svých 20 letech jsem trpěla velmi silnými bolestmi hlavy, očí, zátylku a půlročním distancem menstrulace. Paní doktorka mi po několika mých návštěvách řekla, že nejsem pro ní dostatečně akutní případ pro vyšetření CT, MR či EEG, protože prokazatelně neumírám, a tak se mi půl roku střídali všechny možný analgetika, který mimochodem vůbec nezabírali. Nakonec jsem měla být odeslána na psychiatrické vyšetření. Díky bohu za ochotnější doktory v Brně, kde mi do 2 dnů udělali MR a zjistili adenom hypofýzy, a kde mě neoznačovali za blázna.

U paní doktorky Listoňové jsem byla dvakrát a vždy maximálně spokojená. Je velice příjemná, vše vysvětlí a necpe člověka zbytečně léky. Profesionální i lidský přístup.
E. Edler

Snad nejhorsi ordinace v nachodske nemocnici.Objednaci doba je 2-3 mesice.Pokud pockate v bolestech I tuto dobu, a jste objednani na urcitou hodinu, cekate o 2 hodiny dele, Nakonec otevre dvere velice neprijemna sestra a nasleduje otravena pani doktorka.Ano predepise prasky na bolest, ake to nic neresi.Diagnozu urcit neumi.Pokud chcete zustat mrzakem, jdete tam.Jinak doporucuji zmenu lekare.

Bylo mi 20let a měla jsem neuvěřitelně silné bolesti hlavy, šíje, celkové motání a navíc půl roční pauzu v mestrulaci. Paní doktorka mi neustále tvrdila, že mi nic není at jdu domů, že mi napíše nové silnější prášky na bolest. Při každé kontrole byla nepříjemná a odmítala mi udělat jakékoliv vyšetření, vždy jen otukala nohy a ruce jestli mám reflex :D Nakonec to vyvrcholilo tím, že mi dala najevo jak nesmírně obtěžuji a že prokazatelně neumírám, takže mám jít domů. Nakonec mi CT udělali v Hradci a MR v Brně, Gynekolog zjistil zvýšený hormon. Výsledná diagnoza zněla makroadenom na hypofýze - chtěli mi ho operovat, nakonec vše dobře dopadlo beru prášky.... Ani nechci domyslet, kde bych skončila s přístupem neurologů v Náchodě :-(

je to profesionál každým coulem, už dlouho jsem se s takovým dobrým přístupem nesetkal

Super přístup, příjemné vystupování. Vřele doporučuji. Po prvním epileptickém záchvatu vše pečlivě vysvětlila, doporučila další vysvětlení, prostě super.