Neurologické oddělení
Purkyňova 446, Náchod

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Žádná empatie,žádné pokračování vyšetřování. Bylo to na dvě věci na nic a ještě jednou na nic.

Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Velmi milá paní doktorka, ochotná, vstřícná, stejně tak sestřička. Žádné čekání, ošetření přesně v objednanou dobu.

Ještě jsem nezažil takový přístup k pacientům. Nejhorší zkušenost a jsem šokován, že jsem to stihl ve svých 55ti letech poznat na vlastní kůži. Kdo to chcete vyzkoušet, dostavte se k paní doktorce a vaše nadledvinky se zblázní pod takovou náloží adrenalinu, že nestačíte doběhnout ani na onu místnost.

Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Ač nerada, musím udělit tento komentář, nedala bych ani jednu hvězdu, špatná diagnóza mého tatínka, žádná snaha, naopak zvláštní a ne příliš vstřícné jednání způsobily to, že tatínek je pouze ležák, po vlastní snaze léčby v pražské vojenské nemocnici už bohužel bylo pozdě na zlepšení zdravotního stavu.. Už nikdy více, bylo nám potvrzeno zanedbání péče, je nam to líto...protože ještě dělat doslova "deb..la" z jiného člena rodiny je opravdu za mě nedůstojné... za mě rozhodně nedoporučuji.

Umístění: Neurologické oddělení Jiný

Za mě spokojenost,sestřička zprvu přísná ale přeci jen sympatická a vstřícná.p.doktorka našla řešení a pomohlo.takze super

Pani Listoňova mi krásně vysvetlila vše o lécích a dulezitosti brani léků v těhotenství. Podrobně mi popsala jal budou další návštěvy probíhat. Ja jsem velmi spokojená.

Umístění: Neurologické oddělení neurologické problémy

Zkušenost s paní doktorkou je velice nepříjemná a zvažuji podání stížnosti. Moje problémy začaly po přisátí několika klíšťat a bylo jasné, že je za nimi borelioza, která nebyla časně rozpoznaná. Test z krve nákazu potvrdil. Chtěla jsem znát její názor a přišla k ní pro radu, bohužel jsem byla odmítnuta, že žádnou boreliozu nemám a mám určitě jen psychické problémy a potřebu lítosti. Nevěřila jsem svým uším, jelikož psychologii studuji a diagnostikovat někoho během 30 vteřin ode dveří bych si vážně netroufla. Následně v Praze borelioza potvrzena i s dalšími koinfekcemi a nasazena dlouhodobá léčba kombinacemi antibiotik. Díky paní doktorce jsem ztratila čas, na včasnou léčbu. Rozhodně nedoporučuji. Nejsem jediná s podobnou zkušeností.

Souhlasím s názorem neprofesionální, arogantní a nepříjemná. potřebovala jsem pouze výpis z karty, jelikož jsme si našla nového lékaře v místě bydliště (po přestěhování). nepříjemná sestra mi oznámila, že na to mají 30 dní + žádanku. pak se koukla do počítače, řekla, že jsem tam nebyla 5 let a karta je skartovaná. TAKŽE VÝSLEDEK JE, ŽE JSEM SKARTOVANÁ PO 5 LETECH. Všude jinde se na ambulancích archivuje 10 let, tady hold ne. V počítači vše viděla, tak proč mi to nevytiskla pro nového doktora, fakt nechápu :-(

Ve svých 20 letech jsem trpěla velmi silnými bolestmi hlavy, očí, zátylku a půlročním distancem menstrulace. Paní doktorka mi po několika mých návštěvách řekla, že nejsem pro ní dostatečně akutní případ pro vyšetření CT, MR či EEG, protože prokazatelně neumírám, a tak se mi půl roku střídali všechny možný analgetika, který mimochodem vůbec nezabírali. Nakonec jsem měla být odeslána na psychiatrické vyšetření. Díky bohu za ochotnější doktory v Brně, kde mi do 2 dnů udělali MR a zjistili adenom hypofýzy, a kde mě neoznačovali za blázna.

U paní doktorky Listoňové jsem byla dvakrát a vždy maximálně spokojená. Je velice příjemná, vše vysvětlí a necpe člověka zbytečně léky. Profesionální i lidský přístup.
E. Edler