Sam. ordinace PL - gynekologa
Hradecká 247, Jaroměř

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Paní doktorka je vždy velmi milá, vše mi vysvětlí a opravdu se mi při problému snaží pomoci a hledá nejdříve jemnější metody pomoci.

K paní doktorce už chodím pár let a nemůžu si stěžovat. Vždy mi poradila, pomohla s problémy které mám. Když mi praskla cysta a akutně to bolelo, neměla problém mě ihned přijmout. Milá, příjemná doktorka a rozhodně bych neměnila.

Umístění: jiné místo

S paní doktorkou mám špatnou zkušenost a to v tom, že jsem tam přišla s tím, že mě vyšel pozitivní test, tak aby mě vyšetřila a udělala ultrazvuk. Ultrazvuk mi Teda udělala, řekla mi, že jsem ve čtvrtém týdnu a kontrolu že budu mít cca za týden možná za 14 dní psala. Po tom čase jsem šla na kontrolu a při ultrazvuku se na mě tak podívala a na moji otázku zda se něco děje mi nebyla schopna ani odpovědět. Mezitím co jsem se ustrojila, šla cvakat do pc, a poté mi řekla, že to není zcela v pořádku,že mě napíše zadanku do nemocnice na příjem, že plod neroste. A dodala, abych nebyla smutná, že jedno zdravé dítě doma mám. A to do mě vjel vztek, jako proč by mě hned nekam posílala atd. Na to ona, že mě vezme krev, aby viděla, jak mám vysoké těhotenské hormony, za dva dny jsem si šla pro výsledky, ty vyšli vysoké, tudíž dobře a udělala znovu ultrazvuk a řekla mě s úsměvem, že plod krásně roste, že už se zvětšil na 6,4mm že 4mm (po dvou dnech) a že těhotenství probíhá tak jak má a že je vše v pořádku. Tuším že to byl čtvrtek co mě tohle zase řekla. No a v neděli jsme jeli směr pohotovost, protože jsem začala krvácet, poté už mě hlídali v nemocnici, kontroly atd. 3x jsem navštívila pohotovost a poté mě milý pan doktor vyšetřil, bohužel řekl, že plod musí ven, tak mě příjmuli a odpoledne jsem šla na sál. Takže takovou já mám zkušenost s naší slavnou paní doktorkou. ????????

Toto je má první lékařka v tomhle směru. Paní doktorka ordinuje ještě v ordinaci MUDr.Štěpána v HK. Přišla jsem k ní kvůli tomu,aby mně předepsala antikoncepci,protože mám stálého přítele. Jenomže jsem měla problém v tom,že jsem neměla menstruaci(měla,ale asi tak 1-3 do roka). Vyšetřila mě,udělala ultrazvuk. Když jsem si k ní sedla ke stolu,řekla mi,že mi teda předepíše antikoncepci. V tu chvíli jsem se zarazila a zeptala se jí,co když se menstruace nedostaví? A ona na to "No jo,Vy vlastně nemenstruujte. Dostanete injekci k vyvolání do týdne,čtrnácti dní by se měla objevit". Ještě jsem měla dotaz,protože mě občas při sexu,když přítel přirazí bodne a to hodně až k breku. Na to mně odpověděla,že mám zvětšený pravý vaječník,ale že antikoncepcí by se to mělo změnit. Uběhlo 14 dní a menstruace se neukázala,volala jsem tam a byla jsem objednaná hned další čtvrtek. Když jsem tam dorazila,řekla jsem jí o tom problému,že jsem to stále nedostala,začala na mě kulit oči a řekla,že mi odebere krev a předepíše nějaké léky,načež si to hned rozmyslela a řekla že se počká na výsledky. Mezi těmi 14 dni jsem si zjišťovala co by mi mohlo být,protože mě padají hodně vlasy,bolí pravý vaječník a tak podobně,nejvíc pravděpodobné bylo že to je syndrom polycystických ovarií. Zeptala jsem se teda paní doktorky zda nemám cysty na vaječníku a ona na mě "Jo toho jsem si všimla už minule". V tu chvíli jsem byla opravdu naštvaná a říkala jsem si "Co vy jste za doktorku,když ani pacientce neřeknete,že má cysty,to je asi normální že?". Takže z toho vyplývá,když bych si to nezjišťovala sama co mi může být ani to nevím. A když bych se sama doktorky nezeptala. A ještě mě dost překvapilo,že sestřička neumí ani odebrat krev. Nejdřív se mě zeptala,jestli mi jsou vidět žíly. Odpověděla jsem jí na to,že moc ne. Její reakce? "No tak to Vám asi neodeberu krev". Pak mě tam píchala jak jehly do jehelníčky. Co to jako je? Zdravotní sestra která neumí ani najít žílu? Tím u mě tahle ordinace skončila. Počkám si týden na výsledky a budu hledat jiného lékaře..

Chodím jednou za rok na prevenci, víc nic nepotřebuji,takže spokojená. Nezdá se mi nějak problémová.

K paní doktorce jsem přešla po několika letech od svého gynekologa, ke kterému jsem chodila cca 5 let. S paní doktorkou jsem spokojená. Nikdy se mi nestalo, že bych se během ordinačních hodin nedovolala, nebo dlouho čekala v čekárně. Paní doktorka je milá, vstřícná a není ji líno prohodit i věty týkající se věcí mimo její obor. Nikdy se mi nestalo, že by mi slovně usekla, nebo neupozornila na důležité informace. A čeho si cením nejvíc, vždycky když se jako neznalec zeptám na to, čemu nerozumím, v klidu mi to bez úšklebku vysvětlí. Dá se s ní mluvit stejně dobře, jako s její sestřičkou, která zvládá aplikovat injekci a brát krev bez modřiny. Zkrátka a dobře, určitě ji doporučuji a to i vzhledem k tomu, co tu napsal dole pan T. Jarolímek a ostatní. Jeho příspěvěk může jen ublížit a uškodit. Pokud je někdo nespokojený se s vým lékařem, tak ať jde ihned jinam, nikdo vás přece nemůže nutit navštěvovat ho. Když sedáte do letadla, většinou se zamyslíte nad tím, že by mohlo spadnout a stejně do něj sednete. Když většina z nás jde k lékaři, tak nás ani nenapadne, že by to nemuselo vyjít. A ti, co stoprocentně počítají se stoprocentně hladkým průběhem operace, stoprocentně správnou léčbou apod. jsou dle mého magoři zralí na ústavní léčbu. Nehledě na to, že to, co je správné, závisí zas jen na úhlu pohledu každého. Takže to, že se něco nepodaří, nebo neurčí správně ještě neznamená, že ten lékař patří do šrotu nebo že si zaslouží, aby na něj nějaký pacoš podal žalobu. Každý nechť si udělá názor sám a hlavně se nenechá ovlivnit argumenty "proti", který by neuspěly ani u soudu pro hluchoněmý. P.A.

Při přestupu k této gynekoložce jsem byla ráda za její vysvětlování, péči atd.. Postupem času jsem zjistila, že nedodržuje přestávku na oběd a mnohdy chodí i o půl hodiny déle, než je na dveřích ordinace..Nevadilo by mi to kdybych nebyla objednaná a nečekala, než dorazí z dlouhého oběda..Člověk se tam nedovolá a když už, tak si nejdřív musí vyslechnout například už probíhající diskuzi sestřičky a pacientky, nebo sestřičky a doktorky, než se dočká odpovědi...Vše bylo završeno tím, že paní doktorka přišla do čekárny a nahlas před ostatními pacientkami se mě optala, co potřebuji a proč..
Přešla jsem k jinému panu doktorovi a přístup, ordinace, sestřička a péče se nedá porovnat...

nemám s ní problém

Na první dojem dobrý, ale jinak fakt nic moc. Neodborný přístup, nezájem. Dokonce mi přišlo, že mi schválně změnila léky od minulé lékařky jen kvůli dealerovi a samozřejmě to byly léky naprosto nevyhovující, takže jsem si pak musela říct zpátky o ty staré...vlastně mi ani nevysvětlila proč mi je chce měnit.

Musím říct, že paní doktorka jakožto osoba je milá a příjemná. Po tom, co jsem k ní přešla od jiné gynekoložky jsem si ji nemohla vynachválit (vyléčila mne z několikaletého přehlíženého zánětu a byla skutečně pečlivá).
Nevím co se během doby stalo, ale musím uznat, že v současné době je pečlivost a vyšetření zcela nedostačující......pakliže nějaké vyšetření vůbec je!
Nejednou se mi také stalo, že mi paní doktorka předepsala léky na něž mám alergii a to i přes tu skutečnost, že to má v kartě poznamenané. Naposledy to došlo dokonce tak daleko, že po několik dnů jsem v sobě neudržela nic, co jsem snědla či vypila a k tomu jsem měla silný průjem. Tato alergická reakce vedla k dehydrataci!!!!!
Teď jsem těhotná a jsem rozhodnuta od paní doktorky odejít - nechci riskovat ani svůj život ani život mého dítěte...

PS: Jak prohlásil můj ošetřující lékař, tato paní doktorka je dobrá pouze při prevenci (čili aby provedla výtěr z děložního čípku).