Oční ambulance
Sakařova 755, Týn nad Vltavou

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorku a sestřičku mohu jen pochválit. Strašně hodný, milý a super přístup. V ordinaci byl semnou i můj syn a super ochota. A vzali mě akutně. Fakt super

Umístění: Oční ambulance Jiný

Paní doktorka léčila mého otce a i přes opakované urgence, že se zrak nelepší spíš horší, mu stále tvrdila že musí brát jedny a ty samé kapky. Po čas jsme navštívili oční ambulanci v Českých Budějovicích kde nám bylo řečeno že je léčba zákalu zanedbaná a že už se s tím nic moc dělat nedá. Otec poté i přes následné operace na jedno oko neviděl téměř nic a na druhé jen v mlze. Takže nejen arogantní nepříjemný přístup ale ani odbornost... Katastrofa nedoporučuji nikomu!!

Umístění: Oční ambulance

Paní doktorka má velmi neprofesionální chování. Je podrážděná a velmi arogantní, to jak se ke mě a synovi chovala a jak po obou křičela, s tím jsem se ještě nikdy u lékaře nesetkala. Už v životě k této doktorce nepůjdu a i po přečtení jiných recenzí se obávám, že by synovi oči jen více poškodila.

Neochotná paní doktorka, protivná a odmítla nás vyšetřit, byli jsme objednaní měsíc, čekali jsme v čekárně i tak půl hodiny a nakonec bez vyšetření, neb paní doktorka je moc líná brát nové pacienty. Naprosto neprofesionální chování!!!!

K paní doktorce chodím asi třetím rokem, kvůli zhoršenému vidění (dnes mám brýle). Sestřička mi přišla milá, ale paní doktorky jsem se doopravdy bála, byla i občas nepříjemná. S každou kontrolou ale na mě byla příjemnější a od té doby, co mě učila zacházet s čočkami PO ORDINAČNÍ DOBĚ, abych na to měla klid, se na mě usmívá, radí mi, prostě je příjemná. Akorát mi trochu vadí, že do osmnácti se mnou musí chodit rodič, nejsem hlava děravá a věci, které mi doktorka řekne, si pamatuji. Ochotně za ní budu dojíždět i z Prahy.

arogantní jednání

Před lety paní doktorka napsala synovi brýle, navštívili jsme jinou lékařku a ta je nedoporučila, dnes je mu 25 let a stále brýle nepotřebuje. Co to asi znamená? Když naposledy měřila oči manželovi, netrefila se pouze o pár dioptrií, naštěstí to optik umí změřit lépe.

Špatné zkušenosti,kouří v ordinaci.

Já s paní doktorkou nemám problém, spíše s její vševědoucí sestrou. Byla jsem i v ČB a úroveň podobná, jen ty ceny za čočky daleko vyšší.