Sakařova 755, Týn nad Vltavou
Oční ambulance

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily očních lékařů v okolí

Umístění: Oční ambulance

Paní doktorka má velmi neprofesionální chování. Je podrážděná a velmi arogantní, to jak se ke mě a synovi chovala a jak po obou křičela, s tím jsem se ještě nikdy u lékaře nesetkala. Už v životě k této doktorce nepůjdu a i po přečtení jiných recenzí se obávám, že by synovi oči jen více poškodila.

Neochotná paní doktorka, protivná a odmítla nás vyšetřit, byli jsme objednaní měsíc, čekali jsme v čekárně i tak půl hodiny a nakonec bez vyšetření, neb paní doktorka je moc líná brát nové pacienty. Naprosto neprofesionální chování!!!!

K paní doktorce chodím asi třetím rokem, kvůli zhoršenému vidění (dnes mám brýle). Sestřička mi přišla milá, ale paní doktorky jsem se doopravdy bála, byla i občas nepříjemná. S každou kontrolou ale na mě byla příjemnější a od té doby, co mě učila zacházet s čočkami PO ORDINAČNÍ DOBĚ, abych na to měla klid, se na mě usmívá, radí mi, prostě je příjemná. Akorát mi trochu vadí, že do osmnácti se mnou musí chodit rodič, nejsem hlava děravá a věci, které mi doktorka řekne, si pamatuji. Ochotně za ní budu dojíždět i z Prahy.

arogantní jednání

Před lety paní doktorka napsala synovi brýle, navštívili jsme jinou lékařku a ta je nedoporučila, dnes je mu 25 let a stále brýle nepotřebuje. Co to asi znamená? Když naposledy měřila oči manželovi, netrefila se pouze o pár dioptrií, naštěstí to optik umí změřit lépe.

Špatné zkušenosti,kouří v ordinaci.

Já s paní doktorkou nemám problém, spíše s její vševědoucí sestrou. Byla jsem i v ČB a úroveň podobná, jen ty ceny za čočky daleko vyšší.

Synovi byly 2 roky, když měl problémy s očima, 14 dní jsme chodili k dr.Čížkové a bylo to čím dál horší. Naštěstí jsme se potom dostali na doporučení alergologa k MUDr.Kostohryzové, která syna velice rychle vyléčila. Špatné zkušenosti s ní má celá naše rodina, vyšetření odbývá, na pacienty s akutními problémy se neberou ohledy. Vše podtrhuje velice arogantní chování sestry.

Také už bych k pani Dr víckrát nešla.Na pacientovi ji nezáleží a ještě mala v ordinaci nakouřeno.