Kraslice, Kraslice

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí
Americká 3-5, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: jiné místo Jiný

Úžasná paní doktorka na ORL v poliklinice Sokolov. Milá, ochotná, vstřícná. Velmi ráda doporučuji

Umístění: jiné místo Jiný

K paní doktorce jsem šla se synem, měl zánět středního ucha. Je mu pět let a pláče při jakékoliv návštěvě lékaře. Strach jsem měla i já, protože jsem netušila, co nás čeká. V mém okolí se zánět řešil propíchnutím bubínku. Paní doktorka byla velmi ohleduplná a milá, synovi vždy dopředu řekla, co přesně bude dělat. Když nastala chvíle, kdy byl vystrašený a nechtěl spolupracovat, byla trpělivá a stále milá. Dokázala ho uklidnit natolik, aby se nechal vyšetřit. Z ordinace odešel s lízátkem a obrázkem.
Jedná se o jedinou paní doktorku, které se nebojí. Pokud nastane jakýkoliv problém, malého věta je: "Chci jít k mojí paní doktorce s ouškem". Škoda, že tam nemůžeme chodit se vším :-) Je to opravdu jediná paní doktorka, kam oba jdeme s klidem a důvěrou. Kéž by ve zdravotnictví měli všichni přístup k pacientovi, jako paní doktorka Baranová.

Umístění: jiné místo Jiný

Musim paní doktorku velmi doporučit . Za mě je velmi pečlivá. Přišla jsem tam s dcerou , že si už 14 dní stěžuje na bolest uší,nerovnováhu těla, že neslyší skoro ani na jedno ucho a že jsme byli u dvou lékařů , kteří zkonstatovali , že to samo odlehne a že zánět tam nemá . Nedalo nám to a navštívili jsme paní doktorku a ta řekla , že prodělala zánět středního ucha . Nasadila ATB a začíná se to zlepšovat . Paní doktorka je moc milá a kéž by takových lékařů bylo více .

Umístění: jiné místo Jiný

Moc milá paní doktorka s úžasným přístupem k dětem. Vždy odhalila problém hned a nasadila dětem účinnou léčbu.

Umístění: jiné místo Jiný

Nejlepší ORL lékařka v KV kraji...lidská,příjemná,nebojí se poslat na další vyšetření a komunikace také skvělá

Umístění: jiné místo Jiný

Maximální spokojenost. Paní doktorka vše dobře vysvětlila a byla příjemná Všem kteří potřebují ORL pomoc,mohu jen doporučit

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi pozitivni clovek se snahou cloveku pomoci,ochotna vse vysvetlit a léčit člověka ne po telefonu,ale osobně.Moc dekuji za jeji mily přístup a snahu.

Umístění: jiné místo Jiný

Paní doktorka je velmi ochotná , empatická a opravdu se snaží pomoci takových lékařů je v Sokolově velmi málo .

Umístění: jiné místo Jiný

U pani doktorky v poliklinice v Sokolove jsme byli nekolikrat se synem. Pred prvni navstevou jsem volala, zda se mame objednat, rikala, ze nemusime. Ale at s detmi chodime az odpoledne od pul 1, protoze rano ma narvano. A je to tak. Syn sel po 10 minutach cekani, skvely pristup, vysetreni atd. Za nejakou dobu jsem musela i ja pani doktorku navstivit a pomohla mi se zanetem ucha lepe nez na pohotovosti v Karlovarske nemocnici. Musela jsem jit k pani doktorce bohuzel rano, takze uz hodinu pred ordinancni dobou prede mnou bylo dalsich 5 pacientu, proto s detmi chodte opravdu az odpoledne od pul 1.

Umístění: jiné místo Jiný

Přišla jsem se synem 5let s akutní bolestí ouška. Paní doktorka nás vzala bez předchozího objednání, nebo doporučení dětského lékaře. Byla velice příjemná. Na syna byla moc milá, klidná a empatická. Poplakával bolestí. Vyšetření bylo jemné a citlivé s ohledem k malému. Napsala nám recept a dostal lízátko a obrázek. Sama jsem u paní doktorky byla po druhé takto bez objednání a vše bylo naprosto na jedničku. Je ochotná. Opravdu bych nedala na nějaké 10 let staré recenze. Docela me to zarazilo, protože mám úplně opačnou zkušenost. a to jak v r.2019, tak v r.2022. My moc děkujeme.