Reiner Bednarsky, veterinář Žatec

MVDr. Reiner Bednarsky

Veterinář Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Komenského alej 1196, Žatec
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4.5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Bohužel musím říct, že pan doktor je špatný diagnostik. Mám s ním špatné zkušenosti. Větších psů se bojí, museli jsme mít košík (naprosto zbytečně, psa to jen stresovalo). Chodím jen na očkování. Možná je příjemný, ale já díky němu přišla o psa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient

Výborný veterinář, který má opravdu vřelý vztah ke zvířatům. Nemůžu srovnávat s jinými, zejména s veterináři z Mostu. Měli jsme problém s pejskem, špatně dýchal a při dotknutí se jeho hrudníku trpěl bolestí. V Mostě nám řekli, že je to normální angína, nasadili mu antibiotika a bylo hotovo. Jenže problém se místo zlepšení stále zhoršoval. Tak jsme jeli za panem Frýbou, který pouze podle popisu příznaků poznal o co jde. Pejsek musel na operaci a z plic mu vyndali cca deset centimetrů dlouhou trávu!! Bohužel ale pejskovi selhali plíce a zemřel. Pan doktor ale nechtěl vůbec žádné peníze za narkozu a výkon operace, což se nedá říct o doktorech v Mostě, kde si vezmou i padesát korun za zvážení ani ne kilového štěněte!!!! Takže pana Frýbu můžu jen doporučit!!


A
Ověřeny pacient

Výborný a ochotný vetrinař.V porovnání s jinými, s kterými jsem se setkala je opravdu ten nejlepší.Stojí za to za ním dojíždět.Kočová Alena Most


R
Ověřeny pacient

Výborný doktor a moc příjemný člověk, o našeho pejska se staral báječně, zachránil mu život a ještě mu ho o dobré dva roky prodloužil, aby měl důstojné stáří. Pejska již nemáme, ale díky panu doktorovi se dožil krásných 15 let. Moc děkujeme a moc si Vás vážíme.


skvěly diagnostik a operater


velmi šikovný veterinář (operace amazonana modroceleho cca 1mm od oka zarostlé a zhnisané brko - nekolik stehu jizvicka neznatelná ) + mnoho let péče o psi, hady, želvy apod. Bez problémů a k naší spokojenosti. Dojíždíme zdaleka jako mnozí jiní. Díky doktore


Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi ochotny


Mockrát mě přesvědčil, v porovnání s jinými veterináři, že je opravdu nejlepším jak z hlediska odbornosti, přístupu ke zvířatům i k jejich majitelům a stojí za to, za takovým doktorem dojíždět i z daleka. Díky.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti