Komenského alej 1196, Žatec

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Bohužel musím říct, že pan doktor je špatný diagnostik. Mám s ním špatné zkušenosti. Větších psů se bojí, museli jsme mít košík (naprosto zbytečně, psa to jen stresovalo). Chodím jen na očkování. Možná je příjemný, ale já díky němu přišla o psa.

Výborný veterinář, který má opravdu vřelý vztah ke zvířatům. Nemůžu srovnávat s jinými, zejména s veterináři z Mostu. Měli jsme problém s pejskem, špatně dýchal a při dotknutí se jeho hrudníku trpěl bolestí. V Mostě nám řekli, že je to normální angína, nasadili mu antibiotika a bylo hotovo. Jenže problém se místo zlepšení stále zhoršoval. Tak jsme jeli za panem Frýbou, který pouze podle popisu příznaků poznal o co jde. Pejsek musel na operaci a z plic mu vyndali cca deset centimetrů dlouhou trávu!! Bohužel ale pejskovi selhali plíce a zemřel. Pan doktor ale nechtěl vůbec žádné peníze za narkozu a výkon operace, což se nedá říct o doktorech v Mostě, kde si vezmou i padesát korun za zvážení ani ne kilového štěněte!!!! Takže pana Frýbu můžu jen doporučit!!

Výborný a ochotný vetrinař.V porovnání s jinými, s kterými jsem se setkala je opravdu ten nejlepší.Stojí za to za ním dojíždět.Kočová Alena Most

Výborný doktor a moc příjemný člověk, o našeho pejska se staral báječně, zachránil mu život a ještě mu ho o dobré dva roky prodloužil, aby měl důstojné stáří. Pejska již nemáme, ale díky panu doktorovi se dožil krásných 15 let. Moc děkujeme a moc si Vás vážíme.

skvěly diagnostik a operater

velmi šikovný veterinář (operace amazonana modroceleho cca 1mm od oka zarostlé a zhnisané brko - nekolik stehu jizvicka neznatelná ) + mnoho let péče o psi, hady, želvy apod. Bez problémů a k naší spokojenosti. Dojíždíme zdaleka jako mnozí jiní. Díky doktore

Pan doktor je velmi ochotny

Mockrát mě přesvědčil, v porovnání s jinými veterináři, že je opravdu nejlepším jak z hlediska odbornosti, přístupu ke zvířatům i k jejich majitelům a stojí za to, za takovým doktorem dojíždět i z daleka. Díky.