Adresa

Sady 28.října 5, Břeclav, Břeclav
Ordinace (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

Smluvní pojišťovny: 111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR 205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 207 - Oborová zdravotní pojišťovna zam. ban...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
24 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
N
Ověřeny pacient

K panu doktorovi jsme přešli z Hodonína a nelituji. Je vždy ochotný, hledá alternativní cestu, poradí a vždy určil správnou diagnózu a doporučil vhodnou léčbu. Jsem maximálně spokojená po stránce lékařské i lidské. Sestřička je také skvělá, vyborna organizace, jsou to lidé na svém místě.


J
Ověřeny pacient

Doporučuji, chodím s dětmi již 18 let. Vždy určena správná diagnoza a vždy ochotný (i to telefonu lze s ním vše konzultovat)


J
Ověřeny pacient

Konečně jsme našli dětského lékaře,který se věnuje malému pacientovi jako vlastnímu dítěti!! Ano,Ratibor Kopec je tím ohleduplným a všestraným pediatrem! Děkujeme za péči!


W
Ověřeny pacient

Pan doktor měl v péči všechny děti z přítelovy strany rodiny,tudíž volba byla jasná.Jsem velmi spokojená.Nemůžu si vynachválit jeho přístup,pomohl hned od začátku,díky němu je můj syn ještě půlroce plně kojen,nehoní nás po odborných lékařech,má spoustu zkušeností, problém s očičkem i ekzémem byl rychle vyřešen.Jeho přístup k očkování je také vzácný.Můžu jen doporučit


S
Ověřeny pacient

Lepšího lékaře jsme si pro své děti vybrat nemohli!!! Pana doktora tímto srdečně zdravíme a moc moc děkujeme za skvělou péči, laskavost, vstřícnost a srdečnost, se kterou své povolání vykonává. Hodných a milých lidí, jako je pan doktor (a samozřejmě i paní sestřička), je dnes skutečně málo!


S
Ověřeny pacient

Ten nej detsky lekar,nemenila bych. Ochotny,hodny vzdy poradi a pomuze. Dekuji.


Chodím s dětmi k panu doktorovi již 13 let a mohu jen doporučit!


Ověřeny pacient

Na pana doktora si nemohu vůbec stěžovat. Správná diagnóza, léčba i péče a přístup k pacientům. Je velmi ochotný a vše vysvětlí. Jen škoda, že už jsem vyrostla a musím chodit k doktorovi pro dospěláky:)


Tento pan doktor mi příjde jako nejlepší jakého mohu mít


Na pana doktora si nemůžu ztěžovat.Vždy milý,na děti hodný dobře poradí.Můžu jen doporučit


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Smluvní pojišťovny: 111 - Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR 205 - Česká průmyslová zdravotní pojišťovna 207 - Oborová zdravotní pojišťovna zam. ban...

Více

Specializace

  • praktické lékařství pro děti a dorost