Ordinace lékaře specialisty-internisty
Budějovická 553, Tábor

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Vážení, měl jsem to štěstí, že jsem mohl pana doktora Jánošku v životě osobně potkat. Několik let jsem sním spolupracoval u jednoho zaměstnavatele. Je to špička ve svém oboru, a jako člověk nemá chybu. Když mé děti byly malé, tak jsem byl často na služebních cestách a v případě potřeby se stačilo zmínit a pan doktor vždy pomohl, mé děti se nikdy nebály doktora, protože přišel vždy strejda Rosťa a pomohl a to bez ohledu na jeho osobní pohodlí a čas. Využívám této možnosti a chci mu touto cestou co nejsrdečnějj poděkovat a popřát mu mnoho zdraví a osobní spokojenosti. Sup Jaroslav.

Je to PAN DOKTOR.

vřele doporučuji

Celá rodina s přáteli mu vděčíme na mnohé, je výborný diagnostik a dokáže pomocii ve fatálních situacích

Tak vážení toto je PAN DOKTOR. Když mám problém a kokoti v nemocnici koukaj jak trubky, doktor Jánoška vždy pomůže a opravdu vyléčí.

bezva

Myslím,že těžko hledat lepšího.Navštěvujeme již několik let celá rodina a plno dalších známých jsem přivedl.Nikdz neřekl ne a to i když pracovní doba byla již několik hodin oficiálně skončena.Jdemu především o lidi. Nenechám dopustit.

Je to borec

Velice dobrý lékař,mohu hodnotit jen kladně.

Je to nejlepší doktor jakého znám. Pacienti baví a zároveň úspěšně léči.