Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Horní nám. 8/285, Olomouc

G-CENTRUM Olomouc s.r.o., gynekologie

Jívavská 18, Šternberk

Urologická ordinace s.r.o.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili MUDr. Radovan Vrtal? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Je mi 41 a zhruba před rokem se mi začalo stávat, ze mi uniká moč. Často se mi stává, že večer jdu na toaletu, potom vlezu do sprchy a po opuštění koupelny cítím potřebu jít na toaletu opět. A občas v noci už ani nestihnu na záchod jít.
Žádné jiné zdravotní problémy nemám, nekouřím, alkohol piji občas a s limitem, sportuji.
Rád bych se zeptal, kde může být problém?

Děkuji za odpověď

Viktor

Máte zřejmě tzv. hyperaktivní močový měchýř. Problém je funkční , tzn , že močový měc hýř neudrží v sobě větší objem a nutí vás chodit po menších porcích na WC. Lze problém léčit. Pokud budete chtít. Obj. se na vyšetření. Přineste si s sebou mikční kartu - záznam jednotlivých mikčních porcí za 48 hodin - např v 7:00 hodin vymočil 250 ml , v 8:10 : 80 ml atd.
S pozdravem Dr Vrtal

MUDr. Radovan Vrtal