Jeronýmova 1796/35, České Budějovice
Chirurgická ambulance

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Provozujeme chirurgickou ambulanci. Ošetřujeme akutní a život ohrožující chirurgické případy. Poskytujeme preventivní, diagnostickou, léčebnou a kontr...

fakt dobrej doktor, doporučřuji

Pan doktor je velmi příjemný, ochotný, pokaždé dobře naladěný. Vždy, když potřebuji, vyjde mi maximálně vstříc, vše vysvětlí, poradí, nebojím se ho na cokoliv zeptat. Má mou 100%ní důvěru. Sestřička je také velice milá. Všem ho rozhodně DOPORUČUJI!

Vynikající lékař, velmi milý, šikovný a nikdy nemá špatnou náladu. Také je to jeden z mála lékařů, který nepředepisuje na každé onemocnění jen antibiotika. Všem doporučuji!!!

pROFESIONÁL KAŽDÝM COULEM,VELKÝ ODBORNÍK DOPORUČUJI VŠEM

Velmi dobrý a zručný chirurg, rovněž jeho diagnozy byly vždy správné. Mohu každému doporučit. František Selvička.

Super lékař.Když jsem u něj byla se svým tehdy asi dvou letým synem, byl úžasný.Přístupem.Získal si to malé dítě tak, že do dneška, když jdeme okolo jeho ordinace, chce si jít k panu doktorovi pro obkládek na nožičku.Fakt nejlepší.Doporučuji :-))

MOC DOBRÝ LÉKAŘ
k panu doktorovi chodím moc ráda, je skělý chirurg a ještě lepší praktik, vše vysvětlí, zbytečně nestresuje a opravdu pomůže, mám k němu absolutní důvěru!

MOC DOBRÝ LÉKAŘ
k panu doktorovi chodím moc ráda, je skělý chirurg a ještě lepší praktik, vše vysvětlí, zbytečně nestresuje, mám k němu absolutní důvěru!

Skvělý lékař jak chirurg tak praktik. Minimální čekací doba. Sestřička velice milá a ochotná.Vřele doporučuji!

X

velmi dobrý lékař i chirurg jsem s ním moc spokojená.