Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 1383, Milevsko
Ordinace prakt.lékaře pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient

Pan doktor je velmi trpelivy, peclivy, komunikativni a ma skvely pristup k seniorum. Vse co je treba vysvetli a zajisti. A ze toho nase babicka s dedou potrebuji :) Myslim, ze ma svatozar...on i jeho manzelka. Za peci mych rodicu dekuji a vrele doporucuji.

.
Ověřeny pacient

Pan doktor by si měl uvědomit, že už není nejmladší a měl by přenechat místo někomu jinému.Je zmatený a velmi zapomíná.Spíše než on ordinuje jeho sestra (mimochodem manželka), která Vás k němu ani nepustí. Vyšetření provádí tzv. přes dveře. Když už se k němu dostanete a není tam sestra, tak pan doktor má problém sám vypsat poukázku či recept. Ano je velmi vytížený, a díky tomu nemá ani čas přijet za Vámi domu, když Vy se k němu nemůžete pro nemoc dostavit. Dovolat se do ordinace je téměř nemožné, telefon sestra prostě nezvedá.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

P
Ověřeny pacient

Výborný lékař a diagnostik, bohužel velice zaměstnaný, který se vždy snaží přijít na pacientův problém. Lékař, který své práci věnuje maximum.

H
Ověřeny pacient

Byl jsem u něj jen náhodou, protože zastupoval mojí doktorku. Měl jsem štěstí, že jsem se k němu dostal. Byl velice pečlivý a skutečně se zamýšlel nad problémem mých dlouhodobějších zdravotních problémů. Udělal potřebná vyšetření a na jejich základě mě poslal tam kde mi pomohli. Jen díky němu dnes mám funkční játra. Je pravda, že je občas zmatený a pomalu by měl přemýšlet nad důchodem, ale mě se osvědčil.

je ochotný, milý, ale velmi zbrklý a zmatený, sestra je velmi náladová, bohužel s ním nemám dobrou zkušenost, dvě diagnózy řekl ,že jsem v pořádku a nakonec jsem to měla za 5min. 12hod. . Měl by si odpočinout a tuto práci nedělat, spíš už ublíží než pomůže.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Perfektní diagnostik, vždy ochotný

Velmi dobrý a ochotný vždy pomoci, také sestřička, vřele doporučuji, bohužel moc vytížený nové pacienty nepřijímá. Škoda!!!

K

Obětavý,svědomitý,ochotný. Je ochotný vysvětlit zdravotní problém pacienta a konsultovat případnou lečbu.

M
Ověřeny pacient

Velmi dobrý lékař,ochotný,nic nenechá náhodě.I když je hodně zaneprázdněný, vždy se snaží pomoci nebo poradit.Má skvělou paní asistentku,která se snaží seč může koordinovat pacienty aby pan doktor mohl v klidu pracovat.Přeji jim oběma hodně zdraví.

P
Ověřeny pacient

Velmi poctivý,milý,ochotný,vstřícný lékař.Nic neponechá náhodě.Zřejmě slouží na pohotovosti,protože máme málo lékařů.Pacientovi přeji,ať si najde lékaře ,dle svého vkusu.(jestli nějakého,nového najde)

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti