Adresa

Krajská nemocnice Liberec, oddělení ORL
Husova 10, Liberec

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Umístění: Krajská nemocnice Liberec, oddělení ORL Jiný

Pristup ke 4letemu diteti sileny. Bez empatie, ze diteti je taky treba rict co bude delat a co muze citit. Pri placi z vysetreni nerekl ani slovo ve stylu jak dychat, nebo ze uz to bude, nic.. Pri vysvetleni diagnozy arogantne znehodnotil vyjadreni dalsich zdravotnich doporuceni, uzivani medikaci od jinych doktoru, vysledek vysetreni takovy, ze neco musime delat doma spatne ale dle vyctu veci nic nedelame jinak (po mem vyjadreni mi bylo sdeleno at se zamyslim sama a prijdu za cas na kontrolu) pristup automaticky ze matka vsechno dela spatne... u druhe otazky me upozornil, ze uz muzu jen posledni otazku, ze ma dalsi pacienty... odchazela jsem v soku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Umístění: jiné místo Jiný

K panu Minaříkovi docházím několik let a musím říct, že jsem velmi spokojená. Přístup, ochota, odborné rady.. Má všec co si u lékaře profesionála představuji.

J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Děkuji za velice důstojný,obětavý,precizní výkon pana doktora,vysoká profesionalita,smekam před panem doktorem.Taci by měli být všichni a hlavně v nemocnici.Liberecka nemocnice ach raději se vyhnout obloukem.Vazeny pane doktore ještě jednou děkuji za Váš přístup k pacientovi,vysokou profesionalitu a odbornost,též děkuji Vaší sestřičce,oba profici,ať se druzí od Vás učí


J
Ověřený profil
Umístění: jiné místo

Pan Minařík je opravdu neschopný a ignorantní doktor. Byl jsem za ním kvůli problému s krvácením z nosu na které trpím. Bral jsem Ascorutin a masticku, ale vůbec mi to nepomohlo. Při další prohlídce mi oznámil, že neví z čeho to mám a ať si dojdu na pohotovost, že mě nehodlá léčit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


A
Ověřený profil

Spokojenost! V porovnání s panem V. Kortánem v krajské nemocnici musím říci, že jsem vděčna za pana Minaříka - profesionál, nenechá nic náhodě, důkladný a opatrný.


I
Ověřený profil

Pan prim.Dr.Minařík je skvělý člověk a hlavně odborník.Provedl mi dost zložitou operaci velmi úspěšně.
Doteď ma má pod kontrolou.Doporučuji!!!
Ing.Valo


Došlo k chybě, zkuste to znovu