Krajská nemocnice Liberec, oddělení ORL
Husova 10, Liberec

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Krajská nemocnice Liberec, oddělení ORL Jiný

Pristup ke 4letemu diteti sileny. Bez empatie, ze diteti je taky treba rict co bude delat a co muze citit. Pri placi z vysetreni nerekl ani slovo ve stylu jak dychat, nebo ze uz to bude, nic.. Pri vysvetleni diagnozy arogantne znehodnotil vyjadreni dalsich zdravotnich doporuceni, uzivani medikaci od jinych doktoru, vysledek vysetreni takovy, ze neco musime delat doma spatne ale dle vyctu veci nic nedelame jinak (po mem vyjadreni mi bylo sdeleno at se zamyslim sama a prijdu za cas na kontrolu) pristup automaticky ze matka vsechno dela spatne... u druhe otazky me upozornil, ze uz muzu jen posledni otazku, ze ma dalsi pacienty... odchazela jsem v soku.

K panu Minaříkovi docházím několik let a musím říct, že jsem velmi spokojená. Přístup, ochota, odborné rady.. Má všec co si u lékaře profesionála představuji.

Umístění: jiné místo

Děkuji za velice důstojný,obětavý,precizní výkon pana doktora,vysoká profesionalita,smekam před panem doktorem.Taci by měli být všichni a hlavně v nemocnici.Liberecka nemocnice ach raději se vyhnout obloukem.Vazeny pane doktore ještě jednou děkuji za Váš přístup k pacientovi,vysokou profesionalitu a odbornost,též děkuji Vaší sestřičce,oba profici,ať se druzí od Vás učí

Umístění: jiné místo

Pan Minařík je opravdu neschopný a ignorantní doktor. Byl jsem za ním kvůli problému s krvácením z nosu na které trpím. Bral jsem Ascorutin a masticku, ale vůbec mi to nepomohlo. Při další prohlídce mi oznámil, že neví z čeho to mám a ať si dojdu na pohotovost, že mě nehodlá léčit.

Spokojenost! V porovnání s panem V. Kortánem v krajské nemocnici musím říci, že jsem vděčna za pana Minaříka - profesionál, nenechá nic náhodě, důkladný a opatrný.

Pan prim.Dr.Minařík je skvělý člověk a hlavně odborník.Provedl mi dost zložitou operaci velmi úspěšně.
Doteď ma má pod kontrolou.Doporučuji!!!
Ing.Valo