VETERINÁRNÍ KLINIKA - MVDr. Radomíra HYNARA s.r.o.
Přemyslovců 24, Opava

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Naopak/je velmi dobry naši fenku v podstatě vylečil i když 6 vetu nic za 5 let nedokazalo.Škoda ,že jsem o něm ne ěděla dřív nemusela tak dopadnout.Fenule se drží po medikaci a operaci p.Hynara a jezdime tam i na ockovani i kdyz to mame 60 km.Czempielová

Je mi lito ale nemohu vubec doporucit. Rozhodne ne pro kralicky a hlodavce.
Navstevovali jsme tuhle veterinu spoustu let, ale vzdy kdyz doslo na jine ukony nez obycejne ockovani, nemam v podstate nic pozitivniho, co bych napsala :(

Samecek kralika se zazivacimi problemy (dle meho nazoru kvuli nesmyslne hladovce pred kastraci), udelalo se jen vysetreni bobku, a nikdy nic vic. Starsi samicka kralicka s problemy se zadnimi nozkami a s pocuravanim, jen se vse jen svadelo na stari, bylo ji 8 let, zadny rtg, zadne vysetreni, kdyz uz ochrnula na zadni nozky a zacala vrzat zoubky bolesti a ja ji nesla na uspani, bylo ji poprve prohmatano brisko a nalezena bulka, zrejme nador, ale v takovem stavu by uz operaci pry asi nezvladla :( A nyni u samicky kralicka byly urcene prerostle stolicky, ktere se mely pry hned brousit. Odmitla jsem ale nechat kralicka 4 hodiny hlady a zizni (kralici pred narkozou nesmi mit hladovku!) a jela na odbornou kliniku do Brna na VFU, kde nechapali co by se melo brousit a oznacili zuby za naprosto v poradku! ... desi me predstava, kdybych na VFU nejela a nevedela ze kralicci hladovku dodrzovat nesmi, co by se delo.. nechala bych ji hladovejici na brouseni zubu, ktere vlastne ani nepotrebovala.