Na Nábřeží 3, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Ukázka moderního přístupu fyzioterapeuta - řeší a hledá počátek problému, velmi šikovné ruce - pro mne okamžitá úleva. Vysvětlení abych vše pochopil a následně mohl aplikovat doma. mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Přišel jsem s bolavým kolenem a zjistil jsem, že musím cvičit na křivá záda. Pan Pícha odhalil podstatu problému a pomohl mi posunout se dál ve sportovním snažení. Určitě doporučuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor sa zameriava na podstatu problému a pomáha odstraňovať príčiny. Poradí cviky na doma a vysvetlí prevedenie cvikov. Má velmi príjemý a ľudský prístup.

Umístění: Ordinace Jiný

Radek je takzvaně člověk na svém místě. Dokáže perfektně vysvětlit vše co dělá a je vidět že mu opravdu záleží na pomoci druhým. Každý člověk musí začít pracovat sám se sebou, ale Radek je přesně ten, co Vás navede na správnou cestu. Doporučuji.

Umístění: Ordinace Bolesti synových podkolenních šlach

Po několika návštěvách ortopedů a marných pokusech synovi pomoci s bolestmi podkolenních šlach jsem dostal doporučení na Radka Píchu. Ihned po první návštěvě se synovi ulevilo a říkal, že ten pan Pícha má zlaté ruce. Doporučil synovi cvičení a posilovací cviky. Po několika návštěvách jen syn úplně bez bolestí a naplno se může věnovat sportu.
Mohu všem lidem péči a zlaté ruce pana Radka Píchy jen doporučit.
Petr Vítovec

Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi dlouhou dobu mě trápila bolest zad, měl jsem tu čest setkat se s několika fyzioterapeuty, avšak žádné zlepšení. Až u p.Píchy. Hned po prvním setkání záda začaly odeznívat a teď už o nich skoro ani nevím :-) . Nyní se setkáváme už jen v rámci preventivního ošetření.

Výborný přístup, profesionalita. Mohu jen doporučit!

Umístění: Ordinace Bolest zad

Pan Pícha je ve svém oboru opravdový odborník. Několikrát mi dokázal pomoct a mohu ho tak jedině doporučit. S jakýmkoliv problémem pohybového aparátu se okamžitě obracím právě na něho.

Umístění: Ordinace

Fyzioterapeut s lidským přístupem se zkušenostma z jihočeské fotbalové akademie, z reprezentace U15. Mně osobně už několikrát pomohl.

Umístění: Ordinace Rehabilitace

Po mém sportovním úrazu jsme provedli efektivní rehabilitaci a poté jsme se věnovali další postupům, jak předcházet obdobným úrazům. Lidský přístup, ochota pomoci a odborné znalosti na výborné úrovni. Mohu jen doporučit.

Umístění: Ordinace Bolest zad

5 let mě trápila bolest zad z důvodu vyhřezlé plotýnky. Jelikož byly mé stavy občas v takové fázi, že jsem se ani nedokázal sám obléct a operace byla pro mě až poslední možnost běhal jsem po všech možných doktorech a fyzioterapeutech - bez úspěchu. Jsem proto moc rád, že jsem téměř před rokem dal na doporučení známého a objednal se k p.Píchovi. Profesionální přístup a neuvěřitelná odbornost mě doslova postavila na nohy. Doporučuji všem, protože p.Pícha je rozhodně člověk na svém místě!!! Díky!!!