Adresa

Na Nábřeží 3, České Budějovice
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
7 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolesti synových podkolenních šlach

Po několika návštěvách ortopedů a marných pokusech synovi pomoci s bolestmi podkolenních šlach jsem dostal doporučení na Radka Píchu. Ihned po první návštěvě se synovi ulevilo a říkal, že ten pan Pícha má zlaté ruce. Doporučil synovi cvičení a posilovací cviky. Po několika návštěvách jen syn úplně bez bolestí a naplno se může věnovat sportu.
Mohu všem lidem péči a zlaté ruce pana Radka Píchy jen doporučit.
Petr Vítovec


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi dlouhou dobu mě trápila bolest zad, měl jsem tu čest setkat se s několika fyzioterapeuty, avšak žádné zlepšení. Až u p.Píchy. Hned po prvním setkání záda začaly odeznívat a teď už o nich skoro ani nevím :-) . Nyní se setkáváme už jen v rámci preventivního ošetření.

Výborný přístup, profesionalita. Mohu jen doporučit!


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolest zad

Pan Pícha je ve svém oboru opravdový odborník. Několikrát mi dokázal pomoct a mohu ho tak jedině doporučit. S jakýmkoliv problémem pohybového aparátu se okamžitě obracím právě na něho.


Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace

Fyzioterapeut s lidským přístupem se zkušenostma z jihočeské fotbalové akademie, z reprezentace U15. Mně osobně už několikrát pomohl.


P
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Rehabilitace

Po mém sportovním úrazu jsme provedli efektivní rehabilitaci a poté jsme se věnovali další postupům, jak předcházet obdobným úrazům. Lidský přístup, ochota pomoci a odborné znalosti na výborné úrovni. Mohu jen doporučit.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace Bolest zad

5 let mě trápila bolest zad z důvodu vyhřezlé plotýnky. Jelikož byly mé stavy občas v takové fázi, že jsem se ani nedokázal sám obléct a operace byla pro mě až poslední možnost běhal jsem po všech možných doktorech a fyzioterapeutech - bez úspěchu. Jsem proto moc rád, že jsem téměř před rokem dal na doporučení známého a objednal se k p.Píchovi. Profesionální přístup a neuvěřitelná odbornost mě doslova postavila na nohy. Doporučuji všem, protože p.Pícha je rozhodně člověk na svém místě!!! Díky!!!


D
Ověřeny pacient

Dostal jsem na něj doporučení a jsem velmi spokojen. Mohu doporučit dále, odborník na svém místě. Poúrazové rehabilitace nám velice pomohly.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti