Adresa

Ordinace
Na Nábřeží 3, České Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

11 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Umístění: Ordinace Jiný

Ukázka moderního přístupu fyzioterapeuta - řeší a hledá počátek problému, velmi šikovné ruce - pro mne okamžitá úleva. Vysvětlení abych vše pochopil a následně mohl aplikovat doma. mohu jen doporučit.

A
Umístění: Ordinace Jiný

Přišel jsem s bolavým kolenem a zjistil jsem, že musím cvičit na křivá záda. Pan Pícha odhalil podstatu problému a pomohl mi posunout se dál ve sportovním snažení. Určitě doporučuji.

V
Umístění: Ordinace Jiný

Pan doktor sa zameriava na podstatu problému a pomáha odstraňovať príčiny. Poradí cviky na doma a vysvetlí prevedenie cvikov. Má velmi príjemý a ľudský prístup.


T
Umístění: Ordinace Jiný

Radek je takzvaně člověk na svém místě. Dokáže perfektně vysvětlit vše co dělá a je vidět že mu opravdu záleží na pomoci druhým. Každý člověk musí začít pracovat sám se sebou, ale Radek je přesně ten, co Vás navede na správnou cestu. Doporučuji.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace Bolesti synových podkolenních šlach

Po několika návštěvách ortopedů a marných pokusech synovi pomoci s bolestmi podkolenních šlach jsem dostal doporučení na Radka Píchu. Ihned po první návštěvě se synovi ulevilo a říkal, že ten pan Pícha má zlaté ruce. Doporučil synovi cvičení a posilovací cviky. Po několika návštěvách jen syn úplně bez bolestí a naplno se může věnovat sportu.
Mohu všem lidem péči a zlaté ruce pana Radka Píchy jen doporučit.
Petr Vítovec


Ověřený profil
Umístění: Ordinace fyzioterapie

Velmi dlouhou dobu mě trápila bolest zad, měl jsem tu čest setkat se s několika fyzioterapeuty, avšak žádné zlepšení. Až u p.Píchy. Hned po prvním setkání záda začaly odeznívat a teď už o nich skoro ani nevím :-) . Nyní se setkáváme už jen v rámci preventivního ošetření.

Výborný přístup, profesionalita. Mohu jen doporučit!


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Bolest zad

Pan Pícha je ve svém oboru opravdový odborník. Několikrát mi dokázal pomoct a mohu ho tak jedině doporučit. S jakýmkoliv problémem pohybového aparátu se okamžitě obracím právě na něho.


Ověřený profil
Umístění: Ordinace

Fyzioterapeut s lidským přístupem se zkušenostma z jihočeské fotbalové akademie, z reprezentace U15. Mně osobně už několikrát pomohl.


P
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Rehabilitace

Po mém sportovním úrazu jsme provedli efektivní rehabilitaci a poté jsme se věnovali další postupům, jak předcházet obdobným úrazům. Lidský přístup, ochota pomoci a odborné znalosti na výborné úrovni. Mohu jen doporučit.


L
Ověřený profil
Umístění: Ordinace Bolest zad

5 let mě trápila bolest zad z důvodu vyhřezlé plotýnky. Jelikož byly mé stavy občas v takové fázi, že jsem se ani nedokázal sám obléct a operace byla pro mě až poslední možnost běhal jsem po všech možných doktorech a fyzioterapeutech - bez úspěchu. Jsem proto moc rád, že jsem téměř před rokem dal na doporučení známého a objednal se k p.Píchovi. Profesionální přístup a neuvěřitelná odbornost mě doslova postavila na nohy. Doporučuji všem, protože p.Pícha je rozhodně člověk na svém místě!!! Díky!!!


Došlo k chybě, zkuste to znovu