Radek Langer, otorinolaryngolog Mladá Boleslav

MUDr. Radek Langer

Uložit

Otorinolaryngolog Více

13 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav
ORL ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Umístění: jiné místo Jiný

Zkušenost s panem doktorem Langrem ?Pan doktor byl nepříjemny, arogantní. Byla jsem na pohotovosti s dcerou 2 roky píchal ji ucho (zánět středního ucha) .Bez vysvětlení co jí bude dělat.Podal mi pouze zprávu řekl mi léky co mám podávat.Nic víc.Kdy mám přijít na kontrolu?Jak mám podávat léky? Lidský přístup na bodu mrazu. Jen mi vytkl že v lékařském zařízení musím mít respirátor a ne roušku (pan doktor měl respirátor pod nosem). Nebyla jsem u něj poprvé,každá návštěva tohoto lékaře velmi nepříjemná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Z
Umístění: jiné místo Jiný

Má zkušenost s tímto lékařem není příjemná. Dnes jsem byla nucena navštívit ORL pohotovost z důvodu bolesti ucha a kolem něj. Začalo mě bolet v pátek v noci, v sobotu ráno to celkem šlo a odpoledne začínala být bolest nesnesitelná. Jela jsem na ORL pohotovost, zánět zvukovodu, pan doktor mě "ošetřil" nicméně si neodpustil poznámku, že příště do ambulance a né na pohotovost, od toho tam prý nejsou.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J
Ověřeny pacient
Umístění: ORL ordinace Akutní pohotovost

Po dvoudenní sluzebni ceste v zahraničí, kde jsem náhle onemocněla vysokými horečkami a následnou krutou bolesti v krku, jsem se okamžitě z letiště vypravila do MB na pohotovost. Na pana doktora jsem rovněž čekala cca 20min, což by mi az tak nevadilo...jeho přístup ale rozhodne lidsky nebyl...v podstatě me nijak nevysetril, podíval se do krku a řekl silná angina, což mi bylo jasne take. Předepsal mi antibiotika a kdyz jsem se ho slušně zeptala, kde bych si je mohla vyzvednout, tak mi řekl, ze jedine v Praze. Na to ja mu říkám, ze mam ale horecku, antibiotika potrebuji a ze je následující den svatek..Holý nezájem....a jeho prvni dotaz zda mam doporučení od všeobecného lékaře mi malém vyrazil dech....přikláním se k pani z minulého příspěvku...jedte na pohotovost do Prahy, tam Vam daji i leky. Uz nikdy toto oddeleni nenavštívim. Trpím uz treti den v bolestech. Ale co, na anginu se neumírá...tak snad budou mit další pacienti jen lepsi zkušenost....pan doktor by měl delat praci, co ho bude bavit a ne sloužit pohotovost.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Tak pan doktor Langer , jestli se mu dá říkat doktor je absolutně nejhorší doktor co jsem potkal.
Byl jsem nucen navštívit pohotovost v Klaudianově nemocnici z důvodu uzavření ORL v Modré Hvězdě a orl U stadionu mělo taky uzavřenou ordinaci. Po odpolední směně z práce když jsem šel ze zánětem zvukovodu na pohotovost tak mě seřval že co dělám na pohotovosti , že to tam nepatří a mám jít do Modré hvězdy , kde měli zavřeno . Snažil jsem jsem se mu vysvětlit že ORL v Modré Hvězdě je 2 dny uzavřeno , tak mě obvinil že lžu aniž by jsi ověřil informaci , která byla uvedena i na stránkách Klaudiánovi nemocnice . Ani se nedivím pacientům že volí jiné nemocnice než Kladianovu pokud tak zaměstnávají takovéhle doktory nebo jsem zřejmě přišel nevhod když jsem pana doktora asi vytáhl od televize

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Doktor Langer je ten nejhorší lékař na pohotovosti!!! Nevim jak se chová v ambulanci ale pohotovost absolutně nezvládá!! Lidsky totálně selhal když jsem včera přišla na pohotovost tak mi takzvaný doktor nejdříve vynadal pak se zeptal co chci do ucha mi něco stříkl nacpal višňák a víceméně mě vyhodil z ordinace...tak takový ke pan doktor Langer na pohotovosti ORL.. nedoporučuji !!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


R
Ověřeny pacient

Pan doktor Langer je velice kultivovaný ,příjemný a hlavně velmi schopný lékař ,který se k pacientovi chová s citem a pochopením .Dokáže se vcítit do našich bolestí a to je cesta ke správné léčbě . Pane doktore ,děkuji.


J
Ověřeny pacient

Pan doktor je skvělý odborník a výborný člověk.Jeho přístup je hodně lidský a příkladný.Děkuji


K panu doktoru Langerovi chodím se svoji maminkou, která je téměř neslyšící, již několik let.
Pan doktor je vždy velmi příjemný, milý, vyslechne problémy a poradí co dále má maminka dělat, aby si zbytky sluchu uchovala.


I

Milý, vstřícný, super odborník.


M

Z prvního příspěvku mám pocit, že snad mluvíte o jiném lékaři. Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy příjemný, trpělivý, zákroky, které mě čekaly mi vždy vysvětlil, v jejich průběhu byl velmi citlivý. Proto nebyl zákrok bolestivý, ale jen nepříjemný. Jeho přístupu ke mě si velice vážím, protože byl na velmi vysoké profesionální i lidské úrovni.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti