Olbrachtova 1390, Mladá Boleslav
ORL ordinace (mapa)

Umístění: ORL ordinace Akutní pohotovost

Po dvoudenní sluzebni ceste v zahraničí, kde jsem náhle onemocněla vysokými horečkami a následnou krutou bolesti v krku, jsem se okamžitě z letiště vypravila do MB na pohotovost. Na pana doktora jsem rovněž čekala cca 20min, což by mi az tak nevadilo...jeho přístup ale rozhodne lidsky nebyl...v podstatě me nijak nevysetril, podíval se do krku a řekl silná angina, což mi bylo jasne take. Předepsal mi antibiotika a kdyz jsem se ho slušně zeptala, kde bych si je mohla vyzvednout, tak mi řekl, ze jedine v Praze. Na to ja mu říkám, ze mam ale horecku, antibiotika potrebuji a ze je následující den svatek..Holý nezájem....a jeho prvni dotaz zda mam doporučení od všeobecného lékaře mi malém vyrazil dech....přikláním se k pani z minulého příspěvku...jedte na pohotovost do Prahy, tam Vam daji i leky. Uz nikdy toto oddeleni nenavštívim. Trpím uz treti den v bolestech. Ale co, na anginu se neumírá...tak snad budou mit další pacienti jen lepsi zkušenost....pan doktor by měl delat praci, co ho bude bavit a ne sloužit pohotovost.

Tak pan doktor Langer , jestli se mu dá říkat doktor je absolutně nejhorší doktor co jsem potkal.
Byl jsem nucen navštívit pohotovost v Klaudianově nemocnici z důvodu uzavření ORL v Modré Hvězdě a orl U stadionu mělo taky uzavřenou ordinaci. Po odpolední směně z práce když jsem šel ze zánětem zvukovodu na pohotovost tak mě seřval že co dělám na pohotovosti , že to tam nepatří a mám jít do Modré hvězdy , kde měli zavřeno . Snažil jsem jsem se mu vysvětlit že ORL v Modré Hvězdě je 2 dny uzavřeno , tak mě obvinil že lžu aniž by jsi ověřil informaci , která byla uvedena i na stránkách Klaudiánovi nemocnice . Ani se nedivím pacientům že volí jiné nemocnice než Kladianovu pokud tak zaměstnávají takovéhle doktory nebo jsem zřejmě přišel nevhod když jsem pana doktora asi vytáhl od televize

Doktor Langer je ten nejhorší lékař na pohotovosti!!! Nevim jak se chová v ambulanci ale pohotovost absolutně nezvládá!! Lidsky totálně selhal když jsem včera přišla na pohotovost tak mi takzvaný doktor nejdříve vynadal pak se zeptal co chci do ucha mi něco stříkl nacpal višňák a víceméně mě vyhodil z ordinace...tak takový ke pan doktor Langer na pohotovosti ORL.. nedoporučuji !!!!

Pan doktor Langer je velice kultivovaný ,příjemný a hlavně velmi schopný lékař ,který se k pacientovi chová s citem a pochopením .Dokáže se vcítit do našich bolestí a to je cesta ke správné léčbě . Pane doktore ,děkuji.

Pan doktor je skvělý odborník a výborný člověk.Jeho přístup je hodně lidský a příkladný.Děkuji

K panu doktoru Langerovi chodím se svoji maminkou, která je téměř neslyšící, již několik let.
Pan doktor je vždy velmi příjemný, milý, vyslechne problémy a poradí co dále má maminka dělat, aby si zbytky sluchu uchovala.

Milý, vstřícný, super odborník.

Z prvního příspěvku mám pocit, že snad mluvíte o jiném lékaři. Já mám jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy příjemný, trpělivý, zákroky, které mě čekaly mi vždy vysvětlil, v jejich průběhu byl velmi citlivý. Proto nebyl zákrok bolestivý, ale jen nepříjemný. Jeho přístupu ke mě si velice vážím, protože byl na velmi vysoké profesionální i lidské úrovni.

Znám pana doktora už dlouho a nemůžu říct jediné křivé slovo na jeho adresu.Má cit pro tuto práci,je příjemný k pacientovi a snaží se vždy pomoci.Je tam znát spolupráce s primářem Podholou,je to jeho škola.Přeji panu doktorovi hodně štěstí a trpělivosti s pacienty.

ochota a vstřícnost,vzdělanost