Sam. ord. PL pro děti a dorost
Mokropeská 2027, Černošice

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka Pokorná a sestřička jsou obě naprosto skvělé, s výborným přístupem k dětem a rodičům:-)Jsou obě neskutečně obětavé a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě tuto ordinaci!

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička Pavlovská jsou opravdu lidé na svém místě. Nemůžeme si je vynachválit nejen díky pečlivému, ale i milému a lidskému přístupu. Přestože v Černošicích nebydlíme, rádi si za paní doktorkou vždy dojedeme.

Umístění: Sam. ord. PL pro děti a dorost

Paní doktorka je poklad. Máme veliké štěstí, že jsme si vybrali právě jí. Má úžasný přístup k dětem a žádný příznak nebere na lehkou váhu. Nikdy nás neodbyla. Neodmyslitelný díky patří i stejně úžasné sestřičce. V ordinaci je prostě sehraný tým profesionálů.

Radana je moje kamarádka a spolupracovnice a mnohokrát jsem s ní konsultovala nemoci své rodiny. Myslím, že je vzácným spojením člověka lidsky kultivovaného, slušného, neustále se vzdělávajícího a nesmírně zodpovědného. Velice doporučuji. MUDr. Martina Simandlová

Výborná paní doktorka, několik mých vážných zdravotních problémů rychle a velmi odborně vyřešila. Nyní odcházím k lékaři pro dospělé a její individuální a pečlivý přístup mi bude chybět. Všem ji mohu doporučit a jednou k ní jistě budu chodit se svými dětmi.

:-)

Paní doktorku můžu všem doporučit, je velmi milá, pečlivá a ochotná. Vždy ráda poradí a to i po telefonu mimo ordinační hodiny. Je vidět, že má o své pacienty zájem a svou práce má ráda.
Pochvalu si zaslouží i sestřička, je velmi milá a ochotná, své pacienty si pamatuje jménem.

Souhlasím s ostatními, paní doktorka je velmi milá, vstřícná a je na ní vidět, že má svou práci ráda. Je pečlivá a má opravdový zájem o své pacienty.

Paní doktorka je opravdu člověk na svém místě vždy vše pečlivě vyšetří.
Je velice milá a moje děti jí májí velice rádi vůbe se nebojí.
Paní doktorka je velice ochotná jak po telefonu tak i v ordinaci vždy vše perfektne vysvětlí. Můj syn byl po ošklivém úrazu hospitalizován v memocnici a paní doktorka ho tam navštívila to bylo opravdové překvapení, opravdu si paní doktorky moc vážím a všem, kterí mají malé děti doporučuji.

Velmi dobrá lékařka doporučuji.

Nejlepší pediatr široko daleko. Žádný falešný úsměv, přezíravý přístup či nesrozumitelné infomrace. Naopak - věcný ale citlivý přístup, vysoká odbornost, pečlivost a ochota. Výborný pocit navíc dotváří její příjemná, milá, šikovná a pečlivá sestřička.