Zkušenosti

2008:Absolvovala Vinnyckou národní lékařskou univerzitu M.I.Pyrohova a získala úplné vysokoškolské vydělání v oboru stomatologie a kvalifikaci lékař stomatolog. 2010:Osvědčení specialisty v oboru terapeutická stomatologie. 2008 - 2014 :Praxe v soukromí zubní klinice na pozici zubního lékaře. 2013:Uznání vysokoškolského vzdělání a kvalifikací, Univerzita Karlova v Praze.
Více O mně

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Nataliia Kliusa
Stomatologická klinika Magic Smile, Karlovo náměstí 15/292, 12000 Praha

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

25 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Velice šikovná a sympatická paní zubařka. Všechno super, není co vytknout. Jednoznačně doporučuji :-).

     •  • 

  • Paní Zubarka je moc hodná a empatická , pracuje opravdu bezbolestně a jemně. První návštěvy jsem se bála ale nebylo vubec čeho . Doporučuji

     •  • 

  • B

    U paní doktorky jsem byla poprvé, když jsem se do té kliniky objednávala, tak moc jsem nevěděla co očekávat. Ale ve výsledku řeknu, že lepšího zubaře jsem ještě neměla! S tímto přístupem jsem dosud nikdy nesetkala a nemohu si její vynachválit.Bezbolestné,perfektní a profesionální ošetření. Vše mi podrobně vysvětlila a nastavila plán který mi vyhovuje. Paní doktorka je vynikající! Kromě lidského přístupu pracuje bezbolestně a velmi pečlivě! Super přístup, opravdu doporučuji!!! Moc děkuji za její zlaté ruce!!!

     •  • 

  • Též přidávám velmi kladné hodnocení, paní zubařka je profesionálka, udělala mi nádherné dodělání zlomeného zubu a teď se můžu pyšnit hezkým úsměvem, k paní zubařce Natálii budu chodit velmi ráda, je pečlivá, vše vysvětlí, nic vás u ní nebolí a skvělé ceny ! VELKÉ DÍKY A BUDU VÁS VŠUDE JEN DOPORUČOVAT TU PUSU JSTE SI ZASLOUŽILA ,-)

     •  • 

  • Výborná zubařka, příjemná osoba. Hledala jsem nového zubaře kvůli akutnímu výkonu, který jsem pro strach odkládala. Paní doktorka byla velice empaticka a výkon proběhl bez bolesti. Jeste jednou pani doktorce moc děkuji a velice doporučuji :)

     •  • 

  • S

    Lékařka je velice příjemná. Dělá svou práci výborně, je vidět jak ji záleží na kvalitě provedeného zákroku. Individuální přístup, příznivé ceny. Vřele doporučuji!

     •  • 

  • chtěla bych pochválit p.doktorku je skvělá,vše mi vysvětlila a vše bylo bezbolestné,vřele doporučuji.Iveta

     •  • 

  • Pečlivá,milá paní doktorka.
    Vždy vše vysvětlí a předem víte co Vás bude ošetření stát a kolikrát budete muset přijít.
    Doposud jsem se setkala jen s nešetrným lékařem a ošetření ve státní ordinaci se mnoho nelišilo od ceny v soukromé ordinaci.
    Navíc jsem se musela ještě půl hodiny či více klepat po čase objednání strachy v nehostinné čekárně.
    Zde u MUDr.Nataliie jdu na řadu hned a ještě se nebojím.
    Doporučila jsem ji mému synovi,který se extrémně bál a ten by již také jinam nešel.Jarka

     •  • 

  • B

    Paní doktorka má profesionální a velice pozorný a ohleduplný přístup k pacientovi. Práci odvedla výborně a navíc ráda vysvětlila, proč ošetřila chrup zrovna tak či onak. Tohoto lékaře vřele doporučuji.

     •  • 

  • Bezproblémové a bezbolestné ošetrenie, rovnako prístup pani doktorky na nezaplatenie. Teším sa na ďalšiu návštevu :-)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu