MUDr. Martin Blaťák

Zubař · Více o specializacích

Černá Hora 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Martin Blaťák
Stomatologická ordinace

Budovatelská 443, Černá Hora 67921

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Ráda bych poděkovala panu MUDr. Martinu Blaťákovi za velmi rychlou a skvělou práci. Oceňuji jeho profesionální, klidný a vstřícný přístup, díky kterému proběhlo celé ošetření bez stresu a s výborným výsledkem. Je vidět, že svou práci dělá s péčí a respektem k pacientům.

     • Stomatologická ordinace Jiný  • 

  • S panem MUDr. Martinem Blaťákem jsem velmi spokojen, na preventivní kontroly jsou sice delší objednací lhůty, ale na akutní zákroky se nečeká dlouho. Jeho zubařské výkony jsou bezbolestné a velmi precizní.

     •  • 

  • Mám stejné zkušenosti. Objednací doba min.5 měsíců. Chybí mi nedostatek informací, jako je to co Vám bude zubař dělat, jaké jsou možnosti zákroku i kolik to bude stát. Jen Vám oznámí kolik si máte donést příště pěněz a nebo tam dá bílou plombu bez zeptání i když by někomu stačila i normální a chce ji zaplatit. Celkem ho nezajímá zda na to dotyčný vůbec má peníze. Na obranu, ale musím přiznat, že zákroky dělá dobře. Ale ta komunikace.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • pan doktor ordinuje nyní v Tišnově,převzal ordinaci od Dr. Vodičkové a s ní i nás pacienty...A nestačili jsme se divit...objednací doby 5měsíců!!!!!!!sice profesionální přístup,mnohem lépe vybavená ordinace,ale také naprosto neosobní chování, kdy mám pocit, že lékaře zajímá hlavně mám li 500Kč na zaplacení plomby:(O chování sestry se raději ani nebudu zmiňovat,je nepříjemná, neochotná.....uvažuji o změně lékaře, ale sehnat dnes dobrého(vlastně jakéhokoliv)zubaře je problém....po přečtení předchozích příspěvků mám pocit,že v Černé Hoře ordinoval někdy uplně jiný:(

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborný lékař, mně naproto zbavil dlouho zakořeněného strachu. Je pečlivý, citlivý, jeho práce je perfektní.

     •  • 

  • Přestal jsem se bát zubařů :)

     •  • 

  • jsem velmi spokojená. Pan doktor má citlivý přístup k pacientům a po odborné stránce není co vytknout. Sestřička je milá a vstřícná. Mohu jen doporučit

     •  • 

  • JA JSEM MOC SPOKOJENA

     •  • 

  • Jsem velmi spokojená.

     •  • 

  • U zubaře se většinou nikdo necítí příjemně, ale za sebe mohu říct, že s tímto panem doktorem nemám nejmenší problém.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu