MUDr. Markéta Kubatá

Praktický lékař · Více o specializacích

Šilheřovice 1 adresa

20 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Markéta Kubatá
Praktický lékař pro dospělé

Střední 18, Šilheřovice 74715

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

20 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • musím se přidat k těm, co nechápou na co si někteří stěžují. Já i můj manžel jsme maximálně spokojení. Vždy VELMI ochotná, milá, příjemná... no prostě nej!!!
    PP

     •  • 

  • Milá, chytrá, krásná, přitažlivá. Ideální doktorka.

     •  • 

  • Velmi lidské jednaní a přístup k pacientovi.Odborník na místě.Nejlepší

     •  • 

  • lituju všechny občany dané vesnice......až po týdnu jí napadlo udělat výtěr krku, aby zjistila, o co vlastně jde. Potvrzené lajdáctví druhou osobou, která zbytečně čekala přes 2 hodiny proto, aby jí doktorka řekla, že má brát ibalgin

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Jako závodní lékařka, kterou jsou poznala, nejhorší. Za velkou slabinu
    považuji její celkové zacházení s člověkem, chybí cit a lidskost. Plete si
    dospělého s dítětem. Nerespektuje práva pacientova = zákazníka v dnešní době!
    Neprofesionální v postupu při vyšetřování a neví, že je povinna informovat
    a mít souhlas! Nezáleží ji na tom. Ale umí se arogantně omluvit a pomluvit,
    postěžovat si na pacienty! O své serióznosti a čestném přístupu mne
    nepřesvědčila a jako praktickou lékařku bych ji nechtěla!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Při každé mé návštěvě ordinace milá, příjemná, vyslechne si pocity klienta. Umí poradit. Doporučuji.

     •  • 

  • Pani doktorku,považuji za velmi profesionální jak po odborné stránce,tak i lidské svým přístupem k pacientům.Děkuji

     •  • 

  • Paní doktorka je příjemná, pokaždé co jsem tam byl vždy bez problémů. Má profesionální přístup.

     •  • 

  • Bez jakychkoliv problemu

     •  • 

  • Nechápu negativní pisatele. Je to velmi příjemná a hlavně zkušená lékařka. Je nás u ní z rodiny více v péči a jsme s ní maximálně spokojeni. Dokonce jako jediná poznala u babičky mrtvičku, když i lékařka ze záchranky tvrdila že je to normální a babička je v pořádku. Klobouk dolů před ní. A pokud si někdo chce vykládat tak a\´t jde k lékaři, který je na tohle určený. U nás má jen to nejlepšejší hodnocení...Martin

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu