MUDr. Krayem Ayad

Zubař · Více o specializacích

Mařatice 1 adresa

27 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Krayem Ayad
Praktický zubní lékař

1 maje 1364, Mařatice 68605

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

27 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • T

    Pan doktor Krayem je odborník na svém místě. Velice profesionální, empatický a důsledný zubař. Vždy mě uklidní jeho zpíváním v ordinaci při
    zákroku. :) Příjemná a ochotná sestřička je třešničkou na dortu při návštěvě této nádherné ordinace. Nejlepší zubní lékař, kterého jsem kdy měla. Všem moc doporučuji!

     • Praktický zubní lékař Jiný  • 

  • Jsem vděčná za tyto webové stránky. Vybrali jsme si s přítelem na základě kladného hodnocení zde na webu MUDr. Krayema, jako našeho ošetřujícího lékaře.

    Ještě vděčnější jsme za pana doktora!!! Má lidský přístup, je velmi milý a profesionální člověk. Ochotně odpovídá na případné dotazy. Chodíme k němu již třetím rokem, za tu dobu nás jedinkrát nezklamal. Doporučuji!

     • Praktický zubní lékař  • 

  • Doporučuju a chválím!!:) Doporučila jsem všem svým známým a blízkým.Ošetření citlivé, špičkové, luxusní!!!

     •  • 

  • Skvělý profesionální doktor, ke kterému je radost chodit :). Sestřička moc příjemná a pan doktor vstřícný, milý a vždy dobře naladěn. Perfektně vybavená ordinace a bezbolestná léčba. Všem vřele doporučuji!!

     •  • 

  • Chodila jsem k panu doktoru hooodně let,než si přestěhoval ordinaci.Musím říct že pracuje kvalitně,plomby od něj stále drží.Určitě je to kapacita.Pamatuji si že měl vždy dobrou náladu a že si dost zpíval společně s rádiem :-).Teď chodím jinam,jelikož k němu už to mám dál.

     •  • 

  • Profik, lepšího jsem nepoznal, radost vejít do ordinace :-)

     •  • 

  • Profik. Konecne zubar, ke kteremu se nebojim chodit :-)

     •  • 

  • Zatím nej co jsem poznala v okoli a to jsem ze zlina .SH

     •  • 

  • Profesionál na svém místě

     •  • 

  • Pan doktor je absolutni spicka!!!! Jsem nadsena! Zuby jsem měla v katastrofalnim stavu a "zachranil" mi je! Uzasny pristup, sestricka velmi ochotna, zadne cekani v ordinaci, maximalni vstricnost. Superlativy bych mohla hyrit:-) Zuby jsou zaklad, dokud clovek nema problem, tak si ani neuvedomuje, co zuby dokazi:-(!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu