MUDr. Josef Nentvich

Pediatr · Více o specializacích

Velké Němčice 2 adresy

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Josef Nentvich
Praktický lékař pro děti a dorost

Školní 96, Velké Němčice 69163

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Josef Nentvich
Praktický lékař pro děti a dorost

Divácká 583, Šitbořice 69176

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Když neví tak aspon pošle někam kde vědí

     •  • 

  • Doprucuji

     •  • 

  • Dobry doktor.. rád si pokecá tak není nikdy nuda a dokáže dobře uklidnit :)

     •  • 

  • Přirozené, lidské chování, nemáme u něj pocit, jako u jiných lékařů, že když mu člověk zavolá na soukromý mobil mimo ordinační hodiny,že bude komunikovat opdměřeně. Sympaťák, na nikoho si nehraje. S dětma to umí!

     •  • 

  • S

    JSEM SPOKOJENA,PRAVDA MUSI SE CLOVEK ZEPTAT ALE POTOM PORADI A ODPOVI NA VSE,KDYKOLIV ZAVOLAM PORADI NEBO DOJEDE,SESTRA JE TAKY VELMI PRIJEMNA A TAKE SI VSECHNY PACIENTY PAMATUJE JMENEM COZ SVECI ZE JE NA PRAVEM MISTE,UHERCICE

     •  • 

  • I

    zdravím, Vás chtěla bych touto cestou panovi doktorovi moc poděkovat i paní sestřičce jsou moc ochotní a hodní k dětem já tam chodím už několik let i mě léčil, a vždy byl jednička, dnes am chodím i se synem dominičkem a je to pan doktor na pravém místě s dětma si umí poradit a je knim moc milý, takže pane doktore, moc si Vás vážím, a doufáme my všichni že tu snáma budete ještě moře let, iveta uherčice,

     •  • 

  • H

    17 let jsme s ním spokojeni, při jakemkoliv problému doporučí odborné vyšetření.A sestřička je moc hodná a příjemná.

     •  • 

  • L

    Velmi dobrý doktor všem doporučuji ochotný poradit i mimo ordinační dobu všem doporučuji

     •  • 

  • S

    Trochu méně upovídaný, ale myslím, že dobrý lékař. Když něco nevíte, ptejte se ho.

     •  • 

  • F

    Velmi milý, příjemný a především ochotný pediatr s přehledem v oboru.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu