Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jitka Bártíková
Odborná oční lékařka

Březinova 62a, Jihlava 58601

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • O

    Velmi nepříjemné jednání sestry do telefonu. Dotazy odkud jsem, kde přesně bydlím a pak arogantní až hrubé sdělení, že neberou nové pacienty. Sama jsem zdravotník a toto bych si nikdy nedovolila. Asi sestru nikdo nenaučil jak se chovat k lidem.

     • Odborná oční lékařka Jiný  • 

  • R

    Sedím tu v čekárně sám přes 2 hodiny
    Mezitím co si sestřička s doktorkou popíjí kávu a povídají si co dělali minulí týden

     • Odborná oční lékařka Jiný  • 

  • O

    Na dotaz,jestli paní doktorka příjímá nové pacienty mi sestřička odpověděla otázkou odkud jsem a na mojí odpověď "z Jihlavy" mi nevrle odpověděla ale odkud z Jihlavy-myslím,že pro ní nedůležitý údaj,jsem jí řekla,že bydlím na městě a to byla konečná,najednou už paní doktorka nové pacienty nepřijímá.Amen

     • Odborná oční lékařka Jiný  • 

  • S paní doktorkou,nejsem moc spokojená.Nikdy mi neřekne na co to vyšetření je.pokaždé když k ní jdu tak mi řekne že mám ten stejný problém i když mě to tak nepřijde.Pokaždé mě ty oči bolí jinak,ale podle mě ji to vůbec nezajímá.jako kdyby si stále stále za tím stejným.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem velmi spokojena.

     •  • 

  • Velmi příjemná lékařka i sestřička.

     •  • 

  • Nejsem moc spokojená. Paní doktorka si vždycky provede nějaké vyšetření a vůbec mi neřekne k čemu je. Když se jí zeptám, tak mi odpoví, ale nijak informacemi zrovna nepřekypuje. Je to v duchu: "Stejně tomu nerozumíš, tak se tak blbě neptej..."

     •  • 

  • Dobrý den,

    paní doktorka bohužel nedodržuje hygienické návyky, ochota a vstřícnost úplně chybí. Nejhorší je setrička, ktera plete terminy, neochota sama. Nedoporucuji z vlastni bohate zkušenosti jsem znechucena touto ordinací a zvlaště sestříčkou.

     •  • 

  • Letitá zkušenost ... možná někomu připadá, že klienta zvládne podezřele rychle, ale nemám zkušenost, že by někdy něco zanedbala. Mě tato rychlost naopak vyhovuje. Moc se mi líbí i systém objednání na čas ! Jsem velmi spokojen a to jsem v její péči se závažnou oční chorobou již zhruba od roku 1995.

     •  • 

  • je dobrá

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu