MUDr. Jaroslav Čampiš

Praktický lékař · Více o specializacích

Bouzov 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaroslav Čampiš
Praktický lékař pro dospělé

č.d. 143, Bouzov 78325

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nemohu napsat, co si o něm myslím, protože se pak příspěvek nezobrazí. nic dobrého

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Arogantní, bezcitný lékař s nelidským přístupem k pacientům!!! Má moc široký rozsah činností,které však s medicínou a péčí o pacienty nemají moc společného a v přístupu k nim je to vidět.Pan doktor si je však velmi dobře vědom toho,že "Čampišovo" je široko daleko a tak pacienti nemají na výběr a jsou nuceni se obracet na tohoto lékaře,který je přemírou jiných nelékařských aktivit znaven a ve svém zaměstnání to pacientům dává znát!!!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Pan doktor patří mezi velmi schopné lékaře s empatií ke svým pacientům a s laskavým přístupem. Za jeho služby si ho velmi vážím.

     •  • 

  • P

    Velice dobrý lékař,obětavý,upřímný. Jeho aktivita a obětavost ať už přímo v zaměstnání ke svým pacientům tak jako v mimo pracovní činnosti, tím myslím myslivost ,rybaření a další a další ať je každému příkladem.

     •  • 

  • M

    Je to nejlepší lékař,kterého znám a strašně moc si ho vážím:)Jeden z mála lékařů,který má zájem o pacienty.Mockrát děkuji...

     •  • 

  • E

    Je to moc dobrý doktor, jsem od Konice a v Konici bych k doktorům nešla je to tam hrozné.
    Tak radši si zajedu do Luké k panu doktorovi.
    Doporučuji ho všem a moc ho chválím.

     •  • 

  • M

    Jejda, ani jsem nevěděl,že se dá někde pan doktor pochválit a je to dobrý. Je nejlepší lékař s jakým jsem se kdy setkal a vždy mi moc pomohl bez jakýchkoliv řečí. Jsem mu moc vděčnej a moc mu děkuji!

     •  • 

  • M

    Je to nejlepší lékař ,kterého znám strasně moc si ho važím.

     •  • 

  • Je to velmi dobrý lékař a strašně moc si ho vážím.Je to jeden z mála lékařů,kteří mají zájem o pacienty!!!!

     •  • 

  • Když pan doktor přišel do našeho obvodu, byl velmi schopný a vynikající lékař, lidé mu za jeho ochotnou práci byli vděční, bohužel postupem času pan doktor zpychl a jeho lékařské schopnosti a laskavost vyprchaly. Při mnoha činnostech a zálibách nelze vše vykonávat s nasazením.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu