MUDr. Jana Valentová

Zubař · Více o specializacích

Dolní Žandov 1 adresa

18 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jana Valentová
Zubní ordinace

č.d. 221, Dolní Žandov 35493

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

18 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • P

    Nejlepsi doktorka, ke ktere jsem chodil :) dekuji za vas

     • Zubní ordinace Jiný  • 

  • K

    Nikdy neumrtvuje, po prosbě, ať zub umrtví, píchne 1x a ještě tak zhurta, že je to utrpení. Nikdy nemá čas. Má moc pacientů a syndrom vyhoření. Neopravuje kazy, o kterých jí neřeknu, opravuje jen ty, které mně už bolí. Rentgen má jen na sbírání prachu, nikdy na mně nepoužila. Musel jsem přejít k soukromému a ten pod rentgenem našel pokladů, musela to vědět, že pod netěsnící plombou to začne dělat neplechu a že plomby nejsou na věky, zvláště ty nedostatečně přilepené. Ošetření za 15 minut? Cože, pusa plná odvrtaných částic, nashle! Plivu venku do trávy. Jo a je necitlivá, děti nesvěřovat.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Pani doktorka Valentová přesně dodržuje objednaný čas, je to vstřícná, milá, schopná lékařka, která ke svým pacientům přistupuje společně se svou sestrou neobvyklým, lidským způsobem, což v ordinaci odbourává strach a napětí. Je to neobvyklé a přitom tak důležité. Jsem moc šťastná, že jsem se teď, před stářím dostala do takové příjemné ordinace. Moc děkuji.

     • Zubní ordinace Jiný  • 

  • Jednoznačně nejhorší zubní lékař, k jakému jsem za celý život chodila. Paní zubařka je nespolehlivá, o její pracovní neschopnosti jsem se dozvěděla až poté, co jsem čekala v čekárně v domluvený čas s tím, že nemají mé telefonní číslo (přitom jsem se pravidelně objednávala po telefonu). Velmi často jí byly z dlaní cítit cigarety. Úlohu sestry v této ordinaci také nechápu, jelikož objednávání pacientů, zvedání telefonu a podávání nástrojů si obstarává lékařka sama a sestra jen stojí a povídá. Třešničkou bylo, když jsem po dlouhodobé nespokojenosti přešla k jiné zubařce, která zjistila, že zub, který mi paní Valentová několik let léčila, je velmi silně nalomený a nedá se s ním již nic dělat. To, zda ho nalomila sama původní zubařka nebo jen nebyla schopná zjistit, že je zub nalomený, nejsem schopna zhodnotit. V současné době se díky neodbornému přístupu paní doktorky musím za nemalé peníze léčit na ortodoncii.
    Věřím, že můj případ bude varováním pro ostatní stávající i potenciální pacienty.

     • Zubní ordinace  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní zubařka neochotna a spolu se sestrou by si měli uvědomit, že mají povolání ze kterého má plno lidi strach.. Asi jako ja.. a ještě větší strach jsem si vytvořila právě při prohlídkách u paní zubařky
    Zadna nabídka umrtvovacich prostředků, neochota sama
    Prostě jinak hodnotit ani nemůžu

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní zubařka je úžasná, vždy usměvavá, má smysl pro humor. Vůbec první zubařka, která pomůže, poradí, je ochotná, má skvělý přistup i k dětičkám. :-) Chodíme tam celá naše rodinka a nemůžeme si stěžovat. :-) První stomatolog, ke kterému jdeme vždy s úsměvem a bezestrachu :-) s Pozdravme M.M. a A :-)

     •  • 

  • jsem spokojenej nej zubarka.

     •  • 

  • Nejlepší

     •  • 

  • Vždy v pohodě

     •  • 

  • není nikdo lepší něž paní doktorka...:)

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu