Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Irena Hojgrová
Ordinace

Jeseník

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Z

    S paní doktorkou jsme byli moc spokojení. Paní doktorka i její sestřička jsou naprosto profesionální, empatické a moc milé k dětem. Opravdu člověk na správném místě. Na péči si nemohu stěžovat. Vždy vše trpělivě vysvětlila, na syna nespěchala. Jakmile jsme řešili nějaký vážnější problém, ochotně pomohla a poradila i když nebyly ordinační hodiny. I podle fotek odhadla diagnózu a okamžitě nás hnala do nemocnice, kde se vše vyřešilo. Kdybychom se nepřestěhovali 200km daleko, neměnila bych. Ale jezdit s novorozencem každou chvilku takovou dálku je pro mě nemožné. I když zpětně trochu lituji, že jsem to neriskla.

     • Ordinace Jiný  • 

  • G

    Paní doktorka je úžasná! Chodila jsem k ní od miminka až do dospělosti a nikdy nebyla nepříjemná nebo cokoli jiného. Vždy milá, hodná, dokázala uklidnit, všechny problémy dokázala vyřešit. Na návštěvu k ní jsem se vždycky těšila. Dokonce jsem někdy doma simulovala, že mě bolí v krku víc než doopravdy bolelo, aby mě k ní mamka vzala :)! Kez bych jednou pro své děti sehnala také takovou paní doktorku!

     • Ordinace Jiný  • 

  • Od mala k paní doktorce chodím. Mohu říct, že se jedná snad o jednu z nejlepších pediatrů na Jesenicku. Profesionální přístup, milá, vždy si ví se vším rady :) Takových doktorů je na Jesenicku málo. Poradí a pomůže , přímo jako z Ordinace v růžové zahradě :D ! Doporučuji !!! :)

     •  • 

  • Super, mohu jenom doporučit :)

     •  • 

  • Velmi skvělá paní doktorka, profesionální přístup. doporučuji

     •  • 

  • Velmi skvělá ,chytrá a milá a sestřička taky. Vřele doporučuji

     •  • 

  • H

    Výborná, pečlivá a velmi milá paní doktorka. A sestřička je taky skvělá.

     •  • 

  • D

    Velmi profesionální a navíc milá,moc nám pomohla!!

     •  • 

  • Nejlepší a nejchytřejší doktorka kterou znám vřele doporučuji a sestřička je taky velmi hodná

     •  • 

  • Spolu se sestřičkou tvoří výborný tým. Vřele doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu