MUDr. Helena Schwarzerová

Zubař · Více o specializacích

Kunín 1 adresa

12 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Helena Schwarzerová
Praktický lékař stomatolog

č.d. 56, Kunín 74253

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Paní doktorka je naprostý profík po všech stránkách, navíc citlivá a empatická. Snaží se vždy o bezbolestný zákrok, k pacientovi přistupuje citlivě. Byla jsem na jistém zákroku u jiného zubaře, protože tento zákrok naše p.zubařka neprovádí a jeho přístup byl naprosto opačný. Až jednou paní zubařka skončí, bude to velká ztráta a těžko ji někdo může nahradit. Patří jí velké poděkování, uznání a obdiv. Chodím k ní přes 30 let a ždy spokojenost.

     • Praktický lékař stomatolog Jiný  • 

  • Paní doktorka je šikovná a citlivá, jak už se zde psalo, dokonce i injekci většinou na požádání dostanu, chodíme k ní celá rodina, nikdy jsme si nestěžovali, ale jednou před rokem nestíhala a chtěla mě vrtat bez injekce, že nemá čas čekat kvůli plné ordinaci a když jsem odmítla a chtěla injekci - samozřejmě slušně jsem požádala, tak po mě vyjela, že už nás má plné zuby a že nám přeje, aby jsme museli na pohotovost, ať víme, jaké to je u jiných doktorů. Slyšela to celá čekárna, pak se mě na to pár lidí vyptávalo, proč po mě vyjela, tak mi to bylo nepříjemné, ale když jsem k ní šla příště, tak už byla v pohodě. Možná v té době měla jen hodně práce a velký stres, nevím.

     •  • 

  • Paní doktorka je velice příjemná, popravdě lepšího stomatologa neznám. Je klidná a vyrovnaná, postup vždy na začátku vysvětlí a nemusíte se ničeho bát. Chodím k ní u řadu let a popravdě jsem se nikdy nebála, i když jsem věděla, že mě čeká bolestivý zákrok. Pokud si řeknete o injekci - není problém, navíc si paní doktorka pamatuje, zda-li ji potřebujete nebo ne a při další návštěvě vám jí dá rovnou. Takže jak říkám, lepšího stomatologa neznám.

     •  • 

  • Naprosto perfektní profesionál a v ordinaci se cítíte v naprosté pohodě

     •  • 

  • Vynikající odbornice, citlivá k pacientům. Vždy vysvětlí úkon který bude provádět. Organizace práce, jak už bylo mnohokrát napsáno, je velmi dobrá. V čekárně jsem nečekal déle než 15 min a to jen proto, že jsem přišel dřív. Mohu jen doporučit.

     •  • 

  • Pani doktorka je velka profesionalka a zaroven velmi mila a citliva!!!
    Muzu o ni napsat jen to nejlepsi!!!

     •  • 

  • Velmi dobrý přístup k pacientovi,znalý odborník.

     •  • 

  • T

    K této doktorce jsem před léty přešel od jiného lékaře, který je sice dobrý odborník, umí udělat dobrou práci ale chybí mu citlivý přístup k pacientům.Udělal jsem dobře, protože paní Helena má zlate ručičky a svou perfektní práci dělá velice citlivě, takže na křeslo sedám bez obav. Teď k paní Heleně chodíme celá rodina a jsme spokojeni všichni. Jak již tady někdo napsat organizace práce a chod celé ordinace je perfektní, takže nehrozí dlouhé vysedávání. Přejí paní Heleně dlouhého zdraví a pevnou citlivou ruku ať mám kam chodit.

     •  • 

  • M

    Vynikající odborník!!!

     •  • 

  • J

    Paní Helena je super.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu