MUDr. Eva Kasalická

Praktický lékař · Více o specializacích

Křivoklát 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Eva Kasalická
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Ke Kolečku 50, Křivoklát 27023

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    Přistěhovali jsme se z okr.Kladno a kvůli vzdálenosti jsem přešla sem. Absolutně jsem nečekala tak perfektní přístup, prostě nádhera! Manžel okamžitě přešel také. Paní doktorka zvládá hlavně spoustu vyřizování po telefonu a člověk nemusí zbytečně dlít v čekárně kvůli prkotině, to je jedna z mnoha věcí samozřejmě! Naprostá spokojenost a paní doktorce přeji hodně hodně zdraví a pevné nervy v "této" pitomé době.

     • Samostatná ordinace PL pro dospělé Jiný  • 

  • Nejlepší doktorka jakou sem kdy poznal.Je milá,profesiální a
    vždy vše správně diagnostikuje.I když je to praktický lékař pro
    dospělé,ošetří i moje děti.I přesto jak je dokonalá je i rychlá.
    Nikdy tam nečekáme déle jak deset minut, a to i když
    je plná čekárna.V případě nutnosti přijede i k nám domů.
    Je velice ochotná a příjemná i sestřička.Mohu jen a jen
    doporučit.

     •  • 

  • vstřícná a chápající, znalá, korektní

     •  • 

  • Paní doktorka je moc příjemná a milá- hlavně lidská.Profesionál a rozmí své práci, kterou bere jako poslání. Všem doporučuji a přeju jí vše nej :)

     •  • 

  • Máme to štěstí, a to celá rodina, že se svěřujeme do péče paní doktorky s naprostou důvěrou. Je kdykoliv ochotna pomoci a udělat mnohem více než by musela.

     •  • 

  • Velmi ochotná vstřícná,když člověk potřebuje poradit ráda poradí.Umí naslouchat lidem a řeší s nimi jejich starosti.Mohu jen poděkovat že tu taková doktorka je.

     •  • 

  • P

    Paní doktorka je výborná, pečlivá a spolehlivá.

     •  • 

  • R

    obětavá, ochotná, připravená vždy pomoci i mimo pracovní dobu a u pacienta doma

     •  • 

  • H

    Výborné zkušenost. Příjemná, pečlivá, ochotná. Není problém jí zavolat třeba i o víkendu, přijede, pomůže.

     •  • 

  • M

    S paní doktorkou nemám dobré zkušenosti, již jsem u jiného lékaře, tak mohu srovnat.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu