MUDr. Daniel Ferlik

Praktický lékař · Více o specializacích

Šardice 1 adresa

16 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Daniel Ferlik
Praktický lékař pro dospělé

č.d. 601, Šardice 69613

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • L

    Pan doktor nepoznal oboustranný zápal plic. Řekl, že je vše v pořádku a za hodinu nám babičku odváželi rychlíci s oboustranným zápalem plic.
    Další zkušenost při přeobjednání termínu, mě pan doktor řekl, že nemá čas na takové věci a zavěsil telefon bez jakéhokoliv slova .

     • jiné místo Jiný  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • J

    Není co vytknout. Milý pan doktor s milou pani sestrickou, co chteji pomoct. Návštěva proběhla dnes, 26.srpna 2020

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • Hodnotím pana dokrora velmi pozitivně. vždycky dokáže pomoci a poradit. nemám vůči němu žádné špatné věci. velice chválím zatím žádné problémy. děkuji

     •  • 

  • J

    ochotný

     •  • 

  • A

    Léčí sám, nedá doporučení k jinému lékaři.Nikomu nedoporučuji
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Nedoporučuji". Důvod: Obsah komentáře neuvádí důvod nekompetentnosti lékaře.
    ```

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • T

    nejlepší lékař v Šardicích

     •  • 

  • P

    VELMI SLABÝ LEKAŘ-NEDOPORUČUJI!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • s panem doktorem ferlikem nemám žádné potíže vždy ochotný mě vyslechnout a pomoci. Myslím si že v dnešní době neni třeba pomlouvat a psát po internetu takové věci když mám nějaký problém tak si ho vyříkám stím koho se to týká a když tak přejdu k jinému lékaři. Chtěla bych podotknout že takové psaní je bez úrovně.

     •  • 

  • Pan doktor zdrav. Potíže pacientů rád zlehčuje a nevěnuje jim vždy patřičnou pozornost a stím také souvisí jeho neochota(zbytečnost)doporučit pacienta k odbornému lékařskému vyšetření.Nepřikládá jim velkou váhu adělá z nich jednoduchou záležitost a mnohdy dá najevo,že už je pacient dost starý na to,aby měl problémy a že to tudíž není ani nutné aby ho tím obtěžovali a hledali pomoc.Mnohdy je pak už pozdě a končí to pak tragycky.Více zodpovědnosti a odborného a taky lidského přístupu k pacientům!

     •  • 

  • F

    SESTRA BY TAM OPRAVDU NEMĚLA SEDĚT S DOKTOREM,VÍ O VŠEM A ROZNÁŠÍ TO.MĚL BY MÝT ÚPLNĚ CIZÍ SESTRU.JINAK AŽ NA SESTRU SPOKOJENOST.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu