MUDr. Beáta Hromková

Zubař · Více o specializacích

Býšť 1 adresa

13 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Beáta Hromková
Sam. ordinace PL - stomatologa

č.d. 102, Býšť 53322

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • I

    Paní doktorka bohužel zůstala v době tak před 30 lety. Nepoužívá současné technologie ani postup - rentgen, kofferdam ani zvětšení (mikroskop/zvětšovací brýle). Po přechodu k jiné zubařce nastal šok, po paní Hromkové se muselo opravovat 12 zubů - pod plombami byly nechané špatně vyvrtané kazy. Na prevencích tvrdila, že je všechno v pořádku.

     • Sam. ordinace PL - stomatologa Jiný  • 

  • Jednoznačně doporučuji. Obávám se, že má paní doktorka přebytek pacientů.

    Hana

     •  • 

  • Paní doktorka to umí výborně s malými dětmi. Tam, kde dcerka odmítla
    komunikovat,paní doktorka Hromkova dokázala dceru rozpovidat a záhy
    velmi kvalitně ošetřit.A co víc, dcera se na paní doktorku těší a to
    je pro lékaře to nejlepší ocenění.
    Moc děkujeme.
    Jana a Lucinka

     •  • 

  • Dobrý den,
    zásadně nesouhlasím z předcházejícím hodnocením z 9.9.
    Bohužel pan nezná ani příjmení paní doktorky.
    Já dojíždím za paní doktorkou 40 km již 15 let a jsem naprosto spokojen.
    A jak to pozoruji v čekárně, příznivé ohlasy slyším i od
    ostatních pacientů.

    František

     •  • 

  • je fajn,hodná,příjemná,sestřička také,vezmou vás i bez objednání ,avšak počítejte s delším čekáním ,vyplatí se,pomůže vám

     •  • 

  • čekání u ní je dlouhy ale jinak je to super zubařka

     •  • 

  • V

    Jsem novým pacientem paní doktorky , teprve od ledna 2009. Je hodná , šikovná ,ochotná a svědomitá . Konečně jsem bez problémů a jsem moc rád , že mě vzala do své péče .

     •  • 

  • H

    Naše rodina chodí k paní doktorce 15 let.Jsme velice spokojeni.Zuby zbytečně netrhá,snaží se je zachránit.Je hodná,pečlivá,cítí s pacientem .Sestřička je příjemná , ochotná a umí to s dětma.

     •  • 

  • H

    Pečlivá,citlivá,vždy se snaží vymyslet pro pacienta to nejlepší řešení,můžete si vybrat z více možností.Sestřička je příjemná a umí to s dětma.

     •  • 

  • J

    Příjemná,jemná,šikovná,rychlá.Snaží se vyhovět,vše vysvětlí,ochotně zodpoví dotazy,vždy dobře poradí.Bolesti ošetří bez objednání.Je moji zubařkou už 14 let,postupně k ní začali jezdit děti a vnoučata.Jsme rádi,že ji máme.Nemáme strach ze zubaře.Doporučuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu