Staré Město 28, Mladá Boleslav
Urologická ambulance

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Zobrazit ostatní profily urologů v okolí

Pan doktor je necitelný, nepříjemný a velice hrubý. K lidem se chová jak k dobytku. Horšího doktora jsem ve svém životě neviděl. Mám jen a jen negativní zkušenost. Je znatelné, že pan doktor nemá rád lidi a obtěžují ho především na noční pohotovosti, když ho vyruší ze spánku. Měl by se stydět, pokud ho práce nebaví, tak ať to nedělá, ale chování které předvádí je naprosto neúnosté. Velká kritika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

s panem doktore jsem velmi spokojená,každou mojí otázku,zodpověděl,každý mé slovo vyslechl,operoval mě před 2mi týdny-a zašil mi to tak perfektně,že tam budu mít jen slabou čárku,i když službu neměl,se na mě přišel podívat a měl zájem se mě zeptat jak se cítím i ted když k němu chodím na kontroli,se ke mě chová velice slušně i ruku mi podá před příchodem i před odchodem,jsem ráda,že zrovna jeho jsem pacientka,je to velký profesionál a má zlatý ruce.Renata

Pan Doktor Grubský je doktor s velkým D, člověk , který pracuje s obrovským nasazením , k nám pacientům je nesmírně vstřícný a plný pochopení. Stejně úžasně se staral o 86 letého tchána, jako o 20 letého syna. Patří mu jen obdiv a díky !!

Podle mého názoru je pan doktor profesionál a odborník. Dokáže problematiku vysvětlit, poradit a pomoci.

Myslím,že je to velmi dobrý lékař,ale v nemocnici velmi vytížený. Na pokojích všichni lékaři probíhají.

Dobrý lékař,znám i lepší,ale i tento je profesionál,mohu doporučit.

Velmi profesionální.

S tímto panem doktorem jsem se setkala několikrát.Jako lékař muže být dobrý,ale jak se chová k jiným lidem je děsné.Konkrétně on by se bez zdravotních sestřiček neobešel.Byla jsem na urologické pohotovosti s renální kolikou.Seděla jsem tam v bolestech 3hod.Zdravotní sestřička byla velice ochotná a neustále ho volala.Když po třech hodinách přišel na oddělení,nehorázně sestřičce vynadal,jeho slova:Co zase otravuje,že si chtěl odpočinout.Bylo mi opravdu mizerně.Sestřičce jsem se omluvila.Byl tam se mnou můj manžel,a když lékař zjistil,že oba děláme v Pentagonu ingenírské odborníky na techniku,choval se jak milius.S toho jsem usoudila,že lidi léčí zdřejmě dle jejich titulů a postavení.Po této zkušenosti se už nedivím,proč z Klaudiánovi nemocnice také sestřičky utíkají.viz.tento lékař.Nashledanou.

No škoda mluvit když má ordinační hodiny na ambulanci tak člověka nechá čekat z bolestmi v čekárně a vubec mu ambulance dost dloho trvá pije kafe a pacienty vyšetřuje spíše nevyšetřuje pěkně dlouho