Adresa

Husova 2624, Havlíčkův Brod
Nemocnice Havlíčkův Brod

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
8 názorů

Ověřeny pacient
Umístění: Nemocnice Havlíčkův Brod nemoc

Pani doktorka je bajecna ... byl jsem hospitalizovan s kozni nemoci a hned si me nechala v nemocnici a kazdy den se zamnou stavila a ptala se jak se mam a koukala na me jak vypadam .... za 4 dny me propustili a diky pani doktorce jsem byl fit .... ona vi co a jak a je bajecna mela me jak v peci doma nezapomenu dekuji a rad se k ni vracim a pomohla i me holcicce... nezapomenem oba :-)


Ověřeny pacient

I přes svoji vytíženost mě paní doktorka přijala, protože Jihlava, kterou mám nejblíže dala na ambulanci stop stav! Jsem velmi vděčná za pomoc. Paní doktorka je úžasná, milá, sympatická, stejně jako sestřička. Konečně po téměř dvou letech mi pomohla s kožním problémem, který se hojí! Děkuji, děkuji, děkuji. Jsem šťastná, že jsem měla šanci poznat tak úžasnou doktorku.


Ověřeny pacient

Paní doktorka mi velice pomohla, rozpoznala diagnózu, se kterou si čtyři lékaři, které jsem navštívila predtim, nevěděli rady.


D
Ověřeny pacient

U dcery se objevily nezvyklé kožní obtíže. Paní doktorka hned při první návštěvě pojala podezření na onemocnění, jež je poměrně vzácné. A to i přesto, že příznaky nebyly zcela typické.Objednala ji na speciální vyšetření na kliniku a tam se nás hned ptali, která šikovná paní doktorka nás tam posílá...Většina lékařů otálí, není si jistá, tuto nemoc nedokážou diagnostikovat..Paní doktorka je prostě jednička ve svém oboru, její podezření bylo správné..Je navíc lidská a milá, sestřička také,můžeme jen doporučit.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit. Mám spoustu kožních potíží, ale ať jsem přišel s čímkoliv, vždy vymyslela nějakou efektivní léčbu. Je moc milá, chápavá a pečlivá. Pokaždé mně řekla výhody a rizika různých variant léčby a dala mi vybrat. Navíc se k ní dá relativně rychle objednat přes sestru i stránky eambulance.


V
Ověřeny pacient

Já se přídávám k paní Ivaně. Paní doktorka je opravdu milá,příjemná,pečlivá a lidská. Jsem ráda, že se můžu léčit u takového odborníka. A taktéž chválím příjemnou a ochotnou sestřičku.


F
Ověřeny pacient

Skvělá paní doktorka mohu jenom doporučit.


I
Ověřeny pacient

Nemohu si péči paní doktorky vynachválit,je milá,příjemná a zajímá se o problémy svých pacientů a snaží se jim pomoci.V porovnání s jinými lékaři je její přístup opravdu super.Velmi mě i celé rodině pomohla.Má také velmi hodnou a příjemnou sestřičku.Jsou zkrátka bezva tým.Vřele doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti