Nemocnice Vítkovice a.s. - Gynekologicko - porodnické oddělení Ostrava
Zalužanského 1192/15, Ostrava

Zobrazit ostatní profily porodních asistentek v okolí

Ze své zkušenosti mohu o paní Petře Chromkove napsat jen to nejlepší, 3.6.19. jsem rodila ve Vítkovicke nemocnici, jako prvorodicka, bez kurzu, jsme nemela představu, paní Petra mě vším provedla přímo na sále, krásné připravila a porod s ní byl jedna báseň, Teda nemohu říci, že by to byl porod jednoduchý, jak ne pro mě tak rozhodně ne pro paní Petru ????????. Ale je naprosto skvělá!! Symptacika, usměvavá, na každou mou hloupou otázku odpověděla vstřícné a pomohla mi! S přítelem jsme byli velice spokojeni a s příštím přicházejícim potomkem budu vyhledávat paní Petru!!! Za mě ještě jednou, opravdu Top! Děkujeme!! ????????

Paní Petra Chromková je nejen sympatická a dobrosrdečná,ale taky dáma ve svém oboru.V Bílovci vede předporodní kurz,díky kterému jsem se jako budoucí prvorodička seznámila s přípravou na porod a spoustu informací využila přímo na místě.15.3.2008 jsem porodila ve vítkovické nemocnici syna Péťu,u kterého sice neasistovala,ale přítomný personál byl VYNIKAJÍCÍ a myslím,že taky záleží na chování a nárocích rodičky.Po přeložení na oddělení šestinedělí jsem byla mile překvapena návštěvou paní Chromkové,která se přišla informovat jak se nám daří,za což ji mockrát děkuji a přeji mnoho úspěchů do dalších let a spokojených maminek.

Je to ta nej nej nej staniční sestra!!!