Antala Staška 1670/80, Praha
Evropská oční klinika Lexum (mapa)

Dnes jsem absolvoval vstupní vyšetření u dr. Brunclíkové. Jsem velmi spokojen s jejím přístupem k pacientovi. Plánovaný zákrok jasně a srozumitelně vysvětlila, včetně možných pooperačních komplikací. Po zákroku napíši více.

Na klinice Lexum se léčím již 5.let a MUDr. Petra Brunclíková ke které chodím asi 2.roky je nejlepší pokud Vám např.vytahuje stehy z oka nic necítíte obejde se to bez bolesti na rozdíl od jiných lékařek má cit v rukou,umí a je milá a přívětivá na pacienty.Je opravdu škoda ,že není prezentována jako jiní na této klinice,protože ona na rozdíl od nich opravdu umí,vřele ji doporučuji.