Odborný lékař ušní, nosní, krční
Okružní 4, Bruntál

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Za mě skvělý doktor, vše krásně vysvětlí, co bude dělat, s dětmi to umí,a hodně nám pomohl, když malej měl problémy se sluchem, a za mě krásná
práce a klobouk dolů .

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Příjemný doktor i sestřička. Byli jsme s tříletým synem se zánětem uší, měla jsem z toho strach protože se syn doktorů bojí, pan doktor byl ale milý, synovi vysvětlil co za nástroje použije a proč, tak, aby se nebál a pochopil. Opravdu skvělý přístup i léčba, určitě doporučuji.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Jiný

Dobry den zatim sem, se s panem doktorem,nevidela ale. Jen po telefonu sme spolu mluvili, kratce za registrovala sem se u neho. Moje doktorka uz neni. Nemuzu si stezovat,ani na pani sestricku,mila chapava.Ne jak tady v jeseniku hruza..Tote jeste odbije,a cekas kdy te obedna.

Umístění: Odborný lékař ušní, nosní, krční Vyšetření

Jsem z přístupu pana doktora i sestřičky nadšený. Mimo profesiálního ošetření jsem byl nadšený z velmi laskavého přístupu jak pana doktora, tak také sestřičky. Čekárnu mají většinou plnou a možná by pomohl nějaký systém s tiskem pořadových lístků, ale nedivil bych se, kdyby ta plná čekárna byla způsobena také výše uvedeným velmi příjemným přístupem k pacientům. Moc děkuji, Petr Galle.

Ne jen, že MUDr.Vocelka neumožňuje rezervovat návštěvy online, ale i objednané pacienty, objednávané na tři měsíce dopředu, není schopen v daný čas vyšetřit.
Výmluva sestry, že pan doktor delší dobu nebyl, že nefungoval PC atd, jsou naprosto neprofesionální a jen zbytečné vrhání času.
Snad v době počítačů, mobilů, tabletů a jiných vymožeností není problém, aby sestra obvolala pacienty, kteří z důvodů technických problémů či nemoci doktora nemohou být ošetřeni, a dohodla náhradní nové termíny návštěvy. Určitě by to každý uvítal, než aby přijel z 50 km vzdálené práce jen proto, aby si vyslechl, že si musí počkat tři hodiny mezi nemocnými a možná bude ošetřen. pokud tedy neskončí panu doktorovi ordinační doba.
Člověk se objednává (i dlouhodobě-v mém případě 3 měsíce) proto, aby :
1).zbytečně nepřišel do styku s nemocnými pacienty a nenakazil se (mám sníženou imunitu)
2).aby v práci si mohl vymezit čas na ošetření a naplánovat pracovní den a dojezd podle toho (pracuji 50 km od ordinace)
3).aby zbytečně nemusel čekat a mohl být léčen konkrétně k danému problému
Z výše uvedených důvodů jsem krajně nespokojen s přístupem zmiňovaného doktora a rozmluvu jsem s ním končil slovy : "vyřaďte mě prosím okamžitě z Vaší databaze, s tímto přístupem určitě u Vás nechci být a jen Vám přeji, aby jste byl na chvili na té druhé straně Vy ......"
Končím větou: "to se může stát snad jen v Bruntále"
Podpis : Ing.Ivo Štěpán

Mudr.Vocelka je odborník na svém místě,vyslechne člověka co ho trápí a pak rozhodne jak mu
nejlépe pomoci. Sestřička je moc milá a na každého se usměje. Takové jednání by mělo být
u každého lékaře. Člověk se pak cítí hned lépe.

Úžasný,hodný lékař,profesionální přístup ke každému pacientovi, snaží se najít vždy nejlepší léčbu, vždycky mi pomohl. Úžasná, milá sestřička, není co dodat.

Zatím jsme velice spokojeni. Nemůžem nic vytknout a sestřička je také super. Dcerka se tam vůbec nebojí chodit.

DR.VOCELKA JE VÝBORNÝ LÉKAŘ A OPRAVDU JE TO ODBORNÍK.V BRUNTÁLE JE VELMI OBLÍBENÝ A SESTŘIČKA JE TAKY MOC FAJN.MĚ A MÝM DĚTEM VŽDY VÝBORNĚ POMOHL, NEDÁM NA NĚJ DOPUSTIT...DÍK

Skvělý přístup k pacientovinení, není mu cizí přístup ke komplexní léčbě, na pacientech mu záleží.