Bezručova 2, Nový Jičín
Prakt. lékař pro děti, dorost, endokr.

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Prakt. lékař pro děti, dorost, endokr. nejistá diagnóza

MUDr. Petr Vaner
Neuvěřitelný přístup jak zdravotního personálu, tak i lékaře MUDr. Petra Vanera. Jzdím za ním z Bruntálu do Nového Jičína. Ochotný, laskavý, vstřícný, lidský. Vysvětlí všechna rizika i klady. Mnozí lékaři by se měli jít podívat, jak lékař s 18 000 pacienty ordinuje. Děkuji pane doktore!

Velmi dobrý lékař, milý, příjemný, vnímavý, snadno si získá důvěru pacientů. Takto si člověk představuje pravého lékaře. Škoda je jen organizace při čekání, telefonicky se dovolat je také na pevné nervy. Ale v ordinaci, po probití této hradby, jistě je každý velmi spokojen, je v rukou skutečného odborníka.

Za panem doktorem jezdíme až z Havířova . Je skvělý a nikdy bych ho nezměnila .

Endokrinolog výborný, sympatický doktor s příjemným chováním. Nicméně veliká nevýhoda je, že není možné se do ordinace skoro nikdy dovolatF. Doporučuji s tím něco udělat, nestalo se mi to u žádného jiného lékaře.

Velmi dobrý doktro, jezdím za ním až z Přerova....

Mohu jen doporučit.

Spokojenost s přístupem i se způsoby léčby.

super doktor

Velice dobrý, a erudovaný lékař, ochotný pomoci ostatním.

Tento lékař je super,napíše a poradí,když něco potřebujete.Já sama jsem jeho pacientkou a je mnohem lepší,jak jeho kolegyně,která střílí diagnózy od dveří.Petr Vaner je stejně dobrý lékař jako jeho manželka Šárka Vanerová.