Adresa

Žižkova, Litvínov
Soukromá ordinace ORL

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna + 2 Více


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
30 názorů

T
Ověřeny pacient

Byla jsem doporučena sestrou mého obvodního lékaře a musím říct, že za svých 20 let, jsem nezažila lepší přístup k pacientovi jako malá, jsem byla skoro hluchá na jedno ucho díky nejmenované doktorce, která již nežije. Nakonec to skončilo plastikou obou uší. A nemám dobré zkušenosti s ORL, takže se mi tam ani nechtělo. Tak uvidíme zda mi zmizí jaká si vyrážka v puse. Byla jsem tam skoro 50 minut to mě docela dostalo, jinde by vás už uháněli ať jdete domů a musím říct, že mi nepřišlo ani, že jsem byla vlastně u doktora a o sestře nemluvím to je příjemná paní až na schody 2. patra když jsem odcházela tak si se mnou povídala smekám takových ''přátelských doktorů'' více! Pokud máte děti a sháníte ORL lékaře neváhala bych ani vteřinu! :)


R
Ověřeny pacient

naprostá spokojenost, skvělý a profesionalní jednání. pan doktor je upovídaný, vtipný a sympatický.... pokud na orl, tak už jen k němu. vřele doporučuju...


Ověřeny pacient

Výborný lékař na svém místě, k jinému bych já ani moje rodina nechodila. Děkujeme, že jste už i v Chomutově Pane doktore.


L
Ověřeny pacient

Výborný lékař, s dětmi to umí.prostě super člověk s lidským přístupem a na víc sexy chlap:-)


P
Ověřeny pacient

Musím napsat, že pan doktor, je opravdu moc hodný, člověk se k němu nemusí jít ani s dítětem, vysvětlil nám vše, jsme spokojeni a budeme se k němu vždy rádi vracet.


Z
Ověřeny pacient

Pan doktor je hodný,milý sympaťák :-) Profík na místě, nikdy se nestalo že by byl na pacienty nepříjemný,prostě paráda.K panu doktorovi chodím s rodinnou a vůbec bych neměnila.Ordinaci má v příjemném prostředí,super :-)


Ověřeny pacient

Spokojenost, lze doporučit


Super pan doktor,jak píší i jiní. Vyslechne , poradí a ikdyž nemá smlouvu s pojišťovnou, vždy vás vezme a ošetří a i vám zadarm o vydá v ordinaci léky, hlavně antibyotika, nemusím s bolvým uchem někde běhat a ani nic platit.


Skvělý lékař.Příjemný jak na děti,tak na dospělé.Výborný odborník.Jedině doporučuji.


Velmi vtipný. Milý a hodný na děti...


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


  • Dobrý den. Vykytují se běžně na krku po obou stranách hned vedle zdvihače hlavy takové podlouhlé válcovité bulky vedoucí po celém krku? Je jich na krku mnoho, tak jen jestli je to v pořádku. Předem děkuji za odpověď. Hezký den.

    Dobrý den, výskyt bulek na krku znamená zvětšené lymfatické uzliny. Jistě by Vás měl vyšetřit lékař a odebrat krevní obraz. Eventuélně udělat ultrazvuk uzlin na krku.

    Po objednání Vás rád vyšetřím. Nyní jsem na dovolené, k zastižení budu až od poloviny července.

    MUDr. Petr Treutner

    MUDr. Petr Treutner

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti