Sam. ord. lékaře spec. - kožní
Hraniční 9, Svitavy

Zobrazit ostatní profily dermatologů v okolí

Umístění: Sam. ord. lékaře spec. - kožní Jiný

Pan doktor byl velice příjemný a ochotný poskytnout nejenom zdravotní péči ale i psychickou podporu. Přišly jsme s dcerou bez objednání a sestra nám dala lístek s časem, kdy se máme dostavit, aby jsme zbytečně nemusely sedět v čekárně. Takže super organizace a sestra byla velmi příjemná a milá. Doporučuji všem

Pan doktor je skvely a mily,ale sestřička katastrofa,polozila mi telefon když jsem chtěla objednat vnuka .

Jak už zde bylo psáno, je Pan Doktor. Po několika letech trápení mi dokázal vyléčit akné, takže mu patří velké díky. Nevadí mi ani několikahodinové čekání v čekárně, protože člověk ví, že mu pan doktor dokáže vždy pomoci.

Doktor Třeštík je výborný doktor. Velice si ho vážím. Nikdy se mi nestalo, že by mě odbyl, přestože ví, že má plnou čekárnu lidí. Vždy mi pomohl a dobře poradil.

pan doktor - vynikající přístup. Sestřička do telefonu milá při osobním kontaktu hrůza.

Pan doktor, na kterého nedám dopustit. Po neuspěšné snaze asi tří kožních lékařů a jejich hromadě kortikoidů které to všechno horšily, mi konečně diagnostikoval periorální dermatitidu, stačila jen jedna malá rada-vyhnout se pastě s flourem. Bylo to pro mě jak zázrak, pro ženu není vyrážka zošklivující obličej nikdy příjemná a zvlášť pro mladou dívku v pubertě! Jen ta čekárna...to bohužel musím vytknout, ale hodnocení tu patří samozřejmě lékaři. Děkuji

Dodrý den pane doktore, tak si pročítám hodnocení na vás vy jste prý velmi dobrý lékař, ale to co čtu na vaši zdrav. sestru snad ani není možné, tedy divím se ,že po tolika negativních komentářích ji stále ještě zaměstnáváte, vždyť je tolik jiných a především s l u š n ý ch, ktré by si pracovních místa vážily, nemyslíte, že je to k zamyšlení? nebo vám to snad nevadí

mě osobně pan doktor Třeštík velmi pomohl a pomáhá dál, na sestřičku si nestěžuji, ke mě se chová vždy hezky, chápu ostatní pacienti, ale vciťte se aspoň na chvíli do jejich náročné situace, a kolikrát jsem byla svědkem toho, že i když je den bez objednání, všichni se tam tlačí a hned informují sestru o tom že jsou v čekárně, kdyby si tram každý sednul a trpělivě čekal až na něj příjde řada, možná by měl jiný názor....

Je fakt dost dobrej.....

Pan doktor mi příjde zkušený a musím říct že se opravdu snaží a doporučí vše co je v jeho moci aby pacientům pomohl co možná nejlépe a zvažuje co komu předepisuje. Já s ním mám jen ty nejlepší zkušenosti a rozhodně mu důvěřuji...ale souhlasím plně s názory většiny pacientů, že problém je opravdu ta sestra....jestli jí to obtěžuje, tak ať to nedělá a věnuje se něčemu jinému...bohužel ať zavoláte do jakékoliv ordinace, je to jako na denním pořádku, že většina sester je opravdu nepříjemná, což je škoda, protože tyto dámy tak kazí dobré jméno doktorům....