Petr Světlík, gynekolog Kdyně

MUDr. Petr Světlík

Gynekolog Více

6 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Nádražní 315, Kdyně
Ordinace praktického gynekologa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily gynekologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

4

Obecné skóre
6 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient

toto hodnocení jsem se rozhodl udělit poté, co jsem málem přišel o manželku a naše dvě děti o matku. Žena byla u pana doktora s tím, že má opožděný menses a že je zřejmě těhotná. Pan doktor udělal ženě vyšetření a vyloučil nitroděložní vyšetření. Žena dostala injekci na hormonální poruchu s tím, že by se do 14 dní měl dostavit menses, kontrola za 14 dní. Kontroly by se žena nedožila, protože byla 10. den převezena v kritickém stavu do nemocnice, kde se podrobila operativnímu zákroku. Šlo o mimoděložní těhotenství v pokročilém stádiu, kdy došlo k porušení levého vejcovodu a masivního vnitřního krvácení.
Mám pocit, že k ničemu takovému nemuselo dojít, kdyby pan doktor nepodcenil situaci a zabýval se i případným mimoděložním těhotenstvím. Rostoucí HCG lze odhalit POUHÝM ROZBOREM krve či moči nebo udělat sono. Nejsem lékař, ale vše jsem konzultoval s jinými odborníky a ti poukázali na odbytou práci a dle jejich názoru měla být žena přizvána na opakované kontroly např. po 3 dnech a ne až za 14 dní.
Nelze zde popsat jakými bolestmi si musela žena projít a jaké trauma to bylo pro naše děti, které byly bohužel všemu přítomné. Tímto děkuji posádkám RZ Domažlice, operatérům, všem sestřičkám a lékařům Domažlické nemocnice, kteří nám zachránili ženu a maminku.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Úprimný, profesionál, laskavý a komunikativný. Pomôže, paradí a pridá úsmev. Už 25 rokov som v jeho starostlivosti a nikdy sa nestalo, že by som nebola spokojná. Zvláštny rys - nikdy nevnucuje žiadny preparát, podá informáciu a vysvetlí. Myslím, že je to vskutku "ženský" doktor na pravom mieste. Ďakujem


V

Navštěvuji pravidelně několik let ordinaci MUDr.Světlíka, když se ptám, dostanu vysvětlení velmi podrobné a mám pocit, že ho nezajímá jen jak se mám "dole", ale jak je mi celkově.Věnuje mi tolik času, kolik potřebuji a toho si vážím. Věřím, že se vrátí po nemoci sestřička Eva. Ale když tam byl sám, zastal i práci sestřičky. Nejvíc mi vyhovuje, že se nemusím objednávat.Je svědomitý a stále se vzdělává, mám k němu důvěru.


N

Lékaře jen doporučuji.Příjemné prostředí,hlavně ale hodná a milá sestřička.Doporučuji.


H

Slyšel jsem různé zkazky o panu doktorovi, ale již několikrát jsem s ním osobně jednal, ale hlavně manželka si na něj neztěžuje, je to podle mě dobrý lékař, který řekne co si myslí. Lidský přístup


D

tento lékař se mi velmi líbí,je proti Budkovi klidný,pořídil si sono, které zatím moc nedelá,,ale když je třeba pošle na něj do nemocnice.Nikdy nenutí žádné drahé léky a ani nic neprodává,Má lidský přístup a se setřičkou tvoří dobrý tým.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti