Unhošťská 2533, Kladno
Estetická a plastická chirurgie (mapa)

Další dostupný termín:

Plastická operace nosu + 16 Více

Liposukce

Odstranění celulitidy

Botox

MUDr. Petr Sirotek, nar. 1960, je absolvent Lékařské Fakulty Univerzity Karlovy v Praze obor všeobecné lékařství, promoval v roce Od počátku své lékař...

• jizvy
  • kosmetické vady

Znalost jazyků

Čeština, Němčina

Umístění: Estetická a plastická chirurgie operace očních víček

naprosto perfektní přístup i výsledek a následná pece , nemohu vytknout nic, personální sympaticky a příjemné prostředí

Umístění: Estetická a plastická chirurgie Korekce očnïch víček

Byla jsem před 14 dny na operaci hornich a dolnich víček. Dneska už vypadám super, nejsou ani vidět jizvy, prostě jsem velice spokojena. Pan doktor byl velice příjemný, včetně celého personálu i sestřičky. Opravdu jsem nadšená.
Děkuji ještě jednou ????.
Dita Neumanová

9.2. jsem u pana doktora podstoupila plastiku horních i spodních víček. Vybrala jsem si pana doktora Sirotka na základě zkušeností mých přátel, jedna má zvětšená prsa, další dvě plastiku víček, vše vypadá velmi dobře. Naprostá spokojenost, pan doktor vstřícný, profesionální a výborně odvedená práce. Jizvy mám ještě trochu červené, ale už teď je patrný výborný výsledek operace.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

4.10.2016.jse u pana doktora podstoupila plastiku břicha,nyní jsem 2 měsíce po operaci a jsem nadšená!!!Byla jsem již i u moře a mé sebevědomí s novým bříškem velmi vzrostlo!Pan doktor je velmi milý,vstřícný,trpělivý a velice sympatický.Je mě 53 let,po plastice jsem toužila 20 let a jsem ráda,že se mi můj sen splnil.Chystám se ještě k panu doktorovi na plastiku horních i dolních očních víček,to samé má v plánu i má dcera 27 let.Pana doktora a jeho práci můžu všem vřele doporučit!Irena,Kladno.

Nedávno jsem u dr.Sirotka podstoupila liposukci. S výsledkem jsem nadmíru spokojená, efekt je zcela viditelný.
Nechápu jak tu můžete řešit 300,- Kč za konzultaci. Dnes se platí úplně všude kam vlezete, konzultace se dnes platí u každého lékaře. Je to chirurg, jehož čas, který nám věnuje, je vzácný. Nejsme přeci na trhu, abychom smlouvali o ceně, ale v ordinaci. Buď toto akceptujte a nebo to klidně můžete jít "vyzkoušet" na někoho jiného......

Jsem velmi překvapena a zaskočena vašimi názory na dr. Sirotka. Již od prvního vstupu do ordinace a následující konzultace jsem nabyla dojmu, že jde o naprostého profesionála. U pana doktora jsem v této době podstoupila již druhou operaci /dříve víčka a nyní augmentaci/, obojí s úžasným výsledkem. Hodnotím ho jako velmi šikovného chirurga, který se umí nejen vcítit do přání a potřeb svého klienta, ale především výborně odvézt svoji práci. Chválím jeho profesionalitu a odbornost. Všude vřele doporučuji!!! Pane doktore, děkuji a přeji Vám co nejvíce takto spokojených pacientek.

Mohu porovnávat, byla jsem jak u Měšťáka, tak u Sirotka. Mešťák na mne působil neosobně, nafoukaně a jeho výsledek nic moc. Sirotek mi vše trpělivě vysvětlil, řekl, co a jak a dal mi možnost se ho zeptat na cokoliv. Nedíval se na čas a opakovaně mi vysvětlovat, co a jak. Takže jedině Sirotek.

Milé dámy,velice mne mrzí Vaše rozhořčení,ale já mám zkušenosti úplně opačné,
tedy velmi pozitivní.
Pana doktora Sirotka jsem navštívila kvůli mým velkým problémům s očima,
pálení,řezání,slzení a také asimetrii-prostě jedno oko menší a spadlé obočí,
kvůli mé částečné nedoslýchavosti na jedno ucho.Po úvodní konzultaci jsem podstoupila plastickou operaci horních i dolních víček.
Lékaře jsem vybírala na základě doporučení jiných pacientek,které jsem mohla
vidět a rozhodovala samozřejmě i cena.
Dnes,dva měsíce po operaci se cítím naprosto skvěle a můj obličej je celý srovnaný,oči bez problémů a troufám si říct,že se mi výrazně změnil život
a pohled na něj.Konečně mi nikdo neříká,že se pořád mračím.
Pana Doktora Sirotka mohu všem vřele doporučit pro jeho perfektní odbornou práci a také lidský přítup k pacientovi.A také to dělám,na podzim se k němu chystají čtyři mé kamarádky,které nechápaly tu změnu,že po operaci víček mám srovnaný celý obličej.Jestliže se v budoucnu rozhodnu pro nějakou plastickou operaci,určitě se s naprostou důvěrou obrátím na pana doktora Sirotka.

Zuzana Jandová

Nevím jaké konkrétně problémy měli níže uvedené dámy s doktorem Sirotkem,ale já u něj byla na dvou plastických operacích a byla jsem pokaždé velice spokojena.Prvně mi zmenšoval prsa a podruhé to byla abdominoplastika.Výsledek byl pokaždé viditelný,bolest minimální a cena nebyla ve srovnání s jinými doktory spíše menší.Dle mého názoru vykonal práci dobře.Myslím si že záleží na tom co člověk od plastické operace očekává,těžko se ze mě při mých 80 kilech stane modelka ale to ,,ošklivé´´se změnilo a ted jsem sice boubelka dál,ale již se nestydím se svléknout do plavek,nebo se rajcovněji obléci.Pácalová Ilona .

Musím uznat, že i já přišla o peníze a nejen o ně a samozřejmě jak jinak než , že bez výsledku.Souhlasím s Inou, že přístup při konzultaci byl velice vstřícný, ovšem tot vše a výsledek žalostný

Běžný termín

Předoperační vyšetření

Zvětšení rtů

Umístění: Estetická a plastická chirurgie operace očních víček

Umístění: Estetická a plastická chirurgie Korekce očnïch víček

Děkuji ještě jednou ????.
Dita Neumanová

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Milé dámy,velice mne mrzí Vaše rozhořčení,ale já mám zkušenosti úplně opačné,
tedy velmi pozitivní.
Pana doktora Sirotka jsem navštívila kvůli mým velkým problémům s očima,
pálení,řezání,slzení a také asimetrii-prostě jedno oko menší a spadlé obočí,
Lékaře jsem vybírala na základě doporučení jiných pacientek,které jsem mohla
vidět a rozhodovala samozřejmě i cena.
a pohled na něj.Konečně mi nikdo neříká,že se pořád mračím.

Zuzana Jandová

• jizvy