Petr Salzmann, alergolog Ostrava

MUDr. Petr Salzmann

Alergolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Opavská 962, Ostrava
Mephacentrum a. s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

3

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Mephacentrum a. s.

K MUDr. Salzmannovi jsem docházela několik let s dcerou, které diagnostikoval asthma bronchiale a nasadil léčbu. Ta neúčinkovala tak silně, jak předpokládal (později se stav již nezlepšoval a ani při medikaci nebyly spirometrické hodnoty v pásmu normy). MUDr. Salzmann mě, toho času gravidní v 37.TT, obvinil, že se výsledky nedostavují, protože dceři nepodávám léky. Dokládal toto své tvrzení záznamy v kartě pacienta. Poté, co jsem projevila nesouhlas, oznámil, že mě "nahlásí sociálce", protože zanedbávám péči o dceru a ohrožuji její zdraví.
Po opuštění ordinace jsem zažádala zdravotní pojišťovnu o výpis vydaných léků, který byl v pořádku a zhruba odpovídal době, po kterou dcera lék užívala.
Změnili jsme alergologa. Po 12 měsících sledování vývoje stavu byl dceři metacholinovým testem potvrzen středně těžký až těžký nález. Tento alergolog takový stav předpokládal s tím, že léčba je pravděpodobně slabá, proto málo účinná a nevede ke zlepšení stavu.
Za tím, jak je na tom nyní zdravotně má dcera, tedy není tolik špatné užívání léků, jako dle mého názoru spíše špatná diagnostika MUDr. Salzmanna.
Za mě tedy: MUDr. Salzmann sice vše možná vysvětlí, nicméně jeho sociální inteligenci hodnotím jako velmi nízkou a co se týká léčby a diagnostiky, nemohu ho s ohledem na výše uvedené doporučit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M
Ověřeny pacient
Umístění: Mephacentrum a. s. Alergik

Rok a pul v teto ambulanci znamenal krok zpet a zanedbani alergoastmatickych projevu.Nebere uvahy a vysetreni jinych specialistu v potaz a zesmesnuje je...za me zcela nedoporucuji.Usmev neni vse a i ten se vytrati,kdyz PAN MUDr je po sluzbe v jinem zarizeni,to nas jako pacienty nemusi vubec zajimat!!!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

S odbornymi znalostmi pana doktora jsem velmi nespokojena. Trpim potravinovou alergii. Projevuje se silnymi otoky v obliceji a krku. Na zaklade krevnich testu se alergiie nepotvrdila. Pan dr. Mi rekl ze zadne tabletky na to nejsou a kdyby se alergie znovu objevila mam si volat sanitku. A poslal me domu. Takze ja pana doktora doporucit nemuzu.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Pozor, pan doktor je velmi příjemný a milý to nepopírám, ale o odbornosti pochybuji. Diagnostikoval mi na základě náhodného nálezu celiakii! Bez biopsie, bez cíleného vyšetření autoprotilátek, s tím že gastroenterologa nepotřebuji a doporučil bezlepkovou dietu!!! Po následném vyšetření z mé vlastní iniciativy u jiného lékaře (samozřejmě při běžné stravě!) celiakii nemám.
Pane doktore, diagnostika a terapie celiakie do vaší kompetence nespadá. Bezlepková dieta je finančně velmi nákladná, dosti omezující a ne úplně chutná, (pomíjím možné komplikace samotné choroby), cejchovat pacienty touto dg bez řádného došetření je postup non lege artis.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Výborný alergolog,vždy pomůže,vysvětlí,vřele doporučuji.


Ověřeny pacient

S panem doktorem jsem velmi spokojená, chodím k němu už 2 roky, vždy je usměvavý, klidný, milý, vše vysvětlí a popřípadě si s vámi promluví i o vašich zdravotních problémech... Vůbec to není ten typ jako někteří doktoři - rychle napsat léky a pryč z ordinace... je velice trpělivý, mám s ním jenom dobré zkušenosti :-)


K

Souhlasím s předchozím hodnocením! Nejvíce mě překvapilo, jak dokáže věci vysvětlit a jakou ma trpělivost.


J

Sympatický lékař, který je klidný, vyrovnaný a vždy chce, aby se jeho pacient cítil zdravotně lépe. Vše vždy pěkně vysvětlí!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti