Odborný lékař otorinolaryngolog
Purkyňova 1849, Česká Lípa

Zobrazit ostatní profily otorinolaryngologů v okolí

Umístění: Odborný lékař otorinolaryngolog Vyšetření krku

21.11.18 Velmi vstřícný přístup pana doktora i sestřičky bez objednání a po pracovní době,mockrát děkuji za vyšetření L.R.

Tímto děkujeme sestře a lékaři za ošetření naší malé dcery.V pátek již v pokročilé době.Děkujeme za profesionální a lidský přístup zároveň.Ještě jednou děkujeme.

Skvělý lékař nejen po odborné stránce, ale i lidským přístupem k pacientům. I nepříjemné zákroky (jako je nosní punkce) dovede téměř bezbolestně.

Je to pro mne pan DOKTOR.Léčil jsem se v Č.Lípě u nejmenovaného p. doktora asi rok,vyzkoušel na mě snad všechny medikamenty až jsem nakonec z toho skončil v nemocnici z důvodů vedlejších účinků léků,ktere mi byli podávány.Po propuštění z nemocnice mi byl doporučen pan doktor Průšek.Tak jsem ho navštívil a byl jsem velice překvapen chováním i přístupem nejen pana doktora ale i ochotné sestřičky.Pan dr .Průšek mě vyléčil během 14 dnů,Jsem mu velice vděčen a vřele ho doporučuji jako odborníka ve svém oboru.Ještě jednou velké Dík.Radek.B.

Na dnešek jsem byl OBJEDNAN k panu doktorovi na 8h.Do čekárny jsem přišel v 7:50h,abych nepřišel poždě.V 9:35 stále usměvavá sestra zavolala 3 (jiné) další pacienty,kteří přišly do čekárny až po mne.Usměvavé sestře jsem sdělil,že jsem byl objednán na 8h.To ji evidentně ještě více rozesmálo a řekla mi,že o mě ví.Nemohu hodnotit lékaře,protože jsem maximálně nasra.. odešel.Proto hodnotím sestru,která se dále usmívala.

Pan doktor Průšek je to nejlepší, co nás mohlo potkat. To čekání na vyšetření v čekárně stojí za to. Moje děti ho mají rádi a jeho přístup k dětem je fantastický.

Je to velice milý a ochotný lékař, především k dětem. Děkujeme za Váš skvělý přístup a pomoc. Soukupová

Je erudovaný, lidský, ochotný, trpělivý.

Skvělý ušní,nosní a krční lékař vřele doporučuji.Vždy mi pomohl a zodpověděl na mé otázky.

ze všech nejlepší,,,jen doporučuji,,jinak není co dodat,,,,Baleková